Tarp daugelio Gyvūnų gerovės metų renginių – Lietuvos kinologų draugijos (LKD) organizuojama Gyvūnų globos šventė. Kadangi spalio 4-oji yra darbo diena, Lietuvos kinologų draugija kviečia gyvūnų mylėtojus susitikti sekmadienį, spalio 9-ąją. Vilniaus Vingio parke nuo 12 iki 15 valandos vyks gyvūnų mylėtojų šventė.

Sporto užsiėmimai ir varžybos su šunimis, dresūros pamokos, šunų veislių pristatymai, žirgų ir raitelių pasirodymas, jaunųjų vedlių programa, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos bei Vilniaus m. savivaldybės atstovų konsultacijos, dekoratyvinių balandžių ekspozicija, gyvūnų globos organizacijos patarimai, veterinarijos gydytojų konsultacijos, kūrybinės dirbtuvės vaikams ir šeimoms – tai tik dalis to, ką jūs ir jūsų augintiniai galėtų pamatyti ir patirti.

Lietuvos kinologų draugijos projektų vadovės Dovilės Masalskaitės teigimu, svarbiausi šioje šventėje bus gyvūnai augintiniai, nes tai jų diena! O gyvūnų šeimininkams – proga įgyti naujos patirties, pasitikrinti savo meilės bei atsakomybės „laipsnį“, smagiai praleisti sekmadienį. Šventė suplanuota taip, kad gyvūnų mylėtojai būtų ne pasyvūs stebėtojai, o kartu su augintiniais įsitrauktų į veiklas ir pramogas.

Padovanokime mylimiems augintiniams šventę!