Sužinojęs, kad turės naujus namus, šunelis pasikeitė neatpažįstamai

 (15)
Susipažinkite su globotiniu Smokey, kuris niekur nenori eiti be savo pliušinio dramblio. Jo buvę šeimininkai neteko namų ir negalėjo toliau rūpintis šuneliu, rašo BoredPanda.com.
Smokey nudžiugo sužinojęs, kad turės naujus namus
© DELFI montažas

5-erių metų šuo pateko į Franklino apygardos šunų prieglaudą ir globos centrą per Valentino dieną kartu su savo mėgstamiausiu žaislu, kad galėtų lengviau priprasti prie naujos aplinkos. Smokey taip dievina savo pilką žaislinį dramblį su rožinėmis ausimis, jog visiems buvo pranešama, kad šunį būtina priglausti kartu su žaislu.

Dramblys buvo vienintelis dalykas, praskaidrinantis Smokey dienas prieglaudoje. Nepaisant to, keletą savaičių šunelis atrodė labai liūdnas, baigštus ir įsitempęs. Kovo mėnesį buvo planuojama atlikti jam eutanaziją – numarinti šunelį.

Vieną dieną į prieglaudą atvyko du savanoriai iš ne pelno siekiančios organizacijos „I Have a Dream“. Jie iškart pamilo Smokey ir pasiryžo žūtbūt surasti jam naujus namus.

Dabar, kai šuo žino, jog netrukus turės naujus namus, jis negali nustoti šypsotis. „Jis gulėjo liūdnas kartu su savo drambliu iki tol, kol savanoriai pradėjo jį kalbinti. Nuostabu, ką šunims padaro žinojimas, jog jie netrukus suras naują šeimą“, – sako „I Have a Dream“ darbuotoja Melissa Sutherland.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Plinta jautrus vaizdo įrašas: drąsus vyras nėrė į liepsnas gelbėti kiškio (6)

Plinta jautrus vaizdo įrašas: drąsus vyras nėrė į liepsnas gelbėti kiškio
Venturos apygardoje siaučia gaisras „Thomas“, privertęs evakuotis apie 200 tūkst. žmonių. Tragiškos nelaimės akivaizdoje nufilmuotas jautrus vaizdo įrašas, kuriame drąsus vyras iš liepsnų išgelbsti persigandusį kiškį, rašo BoredPanda.com.

Socialiniuose tinkluose plinta naujas Kalėdų simbolis: mielas ir pūkuotas šventinis katinas (13)

Socialiniuose tinkluose plinta naujas Kalėdų simbolis: mielas ir pūkuotas šventinis katinas
Prieš didžiąsias metų šventes žmonės dalinasi patarimais, kaip apsaugoti savo Kalėdų eglutes nuo kačių ir šunų. Mat, kai kurie augintiniai yra didžiausi švenčių griovėjai: ne tik sudaužo Kalėdų žaisliukus ant eglutes, bet dar ir nuverčia ją pačią. Todėl gyvūnų mylėtojai siūlo kiek kitokį Kalėdų simbolį.

Jaudinanti istorija: ištikima kalytė nė akimirkai nepaliko sužeisto šeimininko (6)

Jaudinanti istorija: ištikima kalytė nė akimirkai nepaliko sužeisto šeimininko
Milagro Muñoz Araya teigia, kad jai niekada neteko regėti tokio šeimininkui atsidavusio šuns. Praėjusį savaitgalį ji su savo vyru važiavo link savo darbovietės – veterinarijos klinikos Kosta Rikoje. Tuomet jie pastebėjo šviesią kalytę, bėgiojančią pirmyn atgal per kelią prieš pat važiuojančius automobilius, rašo thedodo.com.

Tik pažiūrėkite, kaip švenčių laukia katės

Tik pažiūrėkite, kaip švenčių laukia katės
Fotografė Alexa Machado įamžino, kaip jos katinai Peeta ir Daisy susipažįsta su kalėdinėmis dekoracijomis. Nors moteris kasmet namus dekoruoja taip pat, gyvūnai vis dar stebisi taip, tarsi viskas jiems būtų nauja, rašo BoredPanda.com.

Nesijaučia kitoks nei visi: paliktas šuo albinosas laimę rado kitoje šeimoje (8)

Nesijaučia kitoks nei visi: paliktas šuo albinosas laimę rado kitoje šeimoje
Albinosais laikomi tie šunys, kuriems sutrikusi pigmento melanino, atsakingo už audinių spalvą ir apsaugą nuo saulės spindulių, sintezė. Tokiems gyvūnams būdingas pigmento trūkumas odoje, plaukuose ir akyse, rašo BoredPanda.com.

Moteris galvojo, kad augina katę: nustebo sužinojusi, kad tai – oposumas (39)

Moteris galvojo, kad augina katę: nustebo sužinojusi, kad tai – oposumas
Kai Eric'as Herlein'as aplankė Kanzase gyvenančią savo senelę, jis žinojo, kad verandoje sutiks keletą benamių kačių, kurias moteris įsileidžia vidun. Vis dėlto, šįkart viena iš kačių buvo išskirtinė. Tiksliau, tai net nebuvo katė, rašo BoredPanda.com.

Neįtikėtina draugystė: du šunys ir katinas – neišskiriami (6)

Neįtikėtina draugystė: du šunys ir katinas – neišskiriami
Šiose nuotraukose – neįprasta trijų gyvūnų draugystė. Susipažinkite su dviem auksaspalviais retriveriais Watsonu ir Kiko bei mielu katinėliu Harry. Šie gyvūnai neišskiriami, rašo BoredPanda.com.

Ryklys nardančio vyro neišgąsdino: pažintis baigėsi bučiniu (12)

Ryklys nardančio vyro neišgąsdino: pažintis baigėsi bučiniu
Visuomenėje paplitęs klaidingas ryklių įvaizdis visiškai nedera su tuo, kas neseniai nutiko Portugalijos pakrantėje nardžiusiam vyrui. Italas Stefano Ulivi vykdė ekspediciją prie Piko salos, kuomet prie grupės prisiartino keli mėlynieji rykliai, rašo thedodo.com.

Ne nuotrauka, o mįslė: ne visi joje mato tą patį (10)

Ne nuotrauka, o mįslė: ne visi joje mato tą patį
Kartais, kaip ir juodai mėlynos suknelės atveju, viena nuotrauka gali užkariauti internetą dėl vienos paprastos priežasties – žmonės nesupranta, kas toje nuotraukoje iš tiesų yra, rašo BoredPanda.com.

Katės irgi gali būti piktos: šios nuotraukos – puikiausias įrodymas

Katės irgi gali būti piktos: šios nuotraukos – puikiausias įrodymas
Snapchat programėlė išmaniesiems telefonams, kuri skirta dalintis fotografijomis su draugais, po truputį pradeda keisti savo paskirtį: ji tampa platforma, kur šeimininkai dalinasi savo kačių juokingomis nuotraukomis, rašo BoredPanda.com.

Ašaros kalytės akyse nepaliko abejingų: šiandien ji džiaugiasi nauja šeima (20)

Ašaros kalytės akyse nepaliko abejingų: šiandien ji džiaugiasi nauja šeima
„Greater Charlotte“ gyvūnų prieglaudoje savanoriaujanti Sarah Sleime buvo įsitikinusi, kad prieš ją esantis pitbulis verkia. Moteris nustebo, kai pakalbinusi liūdną kalytę jos akyse išvydo ašaras, rašo thedodo.com.

Sužavėjo internautus: tik pažiūrėkite, kaip šikšnosparnio jauniklė mėgaujasi bananu (6)

Sužavėjo internautus: tik pažiūrėkite, kaip šikšnosparnio jauniklė mėgaujasi bananu
Ar šiandien jums bloga diena? BoredPanda.com tvirtina, kad turi šį tą, kas praskaidrins jūsų nuotaiką - šikšnosparnių jauniklį, godžiai kramtantį bananą.

Keturkojų keliautojų įspūdžiai užburia: įveikia stačiausias viršukalnes (3)

Keturkojų keliautojų įspūdžiai užburia: įveikia stačiausias viršukalnes
Aistringi keliautojai Cynthia Bennett ir jos vaikinas dar 2014 m. kartu priglaudė šunelį Henry. Tuo metu jam buvo 14 savaičių, tačiau šis jau tuomet buvo didesnis už kitus šalia buvusius bendraamžius šuniukus. Kai moteris prisiartino prie būsimo augintinio, šis įsitaisė jai ant kelių, apsivertė ant nugaros ir padėjo galvą ant jos rankos. Taip C. Bennett suprato, kad Henry yra skirtas jai, rašo BoredPanda.com.

Susipažinkite su medlaipėmis kengūromis: mielam gyvūnui neįmanoma atsispirti (7)

Susipažinkite su medlaipėmis kengūromis: mielam gyvūnui neįmanoma atsispirti
Visiems puikiai žinoma, kad Australijoje netrūksta mielų sterblinių gyvūnų: turbūt esate girdėję apie kengūrinių šeimai priklausančias valabes ir spėjote įsimylėti mieląsias kvokas. Šiandien galite susipažinti su medlaipėmis kengūromis, rašo BoredPanda.com.

Šis šunelis – be 5 minučių pilotas: kiekvienas norėtų tokio skrydžio (4)

Šis šunelis – be 5 minučių pilotas: kiekvienas norėtų tokio skrydžio
Šiandien augintiniai gali būti ne tik ištikimi draugai, bet ir pareigūnai, o kai kurie – lėktuvo pilotai.