Oro linijų bendrovė išgelbėjo beglobius gyvūnus: nuskraidino iš nusiaubto regiono

 (6)
Audrai „Harvey“ Hjustone sukėlus smarkų potvynį, vienas iš oro linijų bendrovės „Soutwest Airlines“ lėktuvų tapo Nojaus arka ir buvo pripildytas beglobių gyvūnų, rašo BoredPanda.com.
Oro linijų bendrovė padėjo gyvūnams
© DELFI montažas

Uraganui siaučiant regione, Teksaso prieglaudos buvo perpildytos išsigandusiais, namų netekusiais gyvūnais. Laimei, viena skrydžių bendrovė padėjo gyvūnams palikti patvinusią vietovę ir tuo pačiu palengvino vietinių prieglaudų naštą.

Gyvūnai buvo nuskraidinti į Kalifornijoje, San Diego mieste, esantį Helenos Vudvard gyvūnų centrą – šis sprendimas išgelbėjo gyvybes, nes daugybei neturinčių vietos gyvūnų būtų atliekama eutanazija.

Daugiau informacijos rasite čia.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Jautri akimirka: bandomieji gyvūnai pirmąkart išvysta saulės šviesą (12)

Jautri akimirka: bandomieji gyvūnai pirmąkart išvysta saulės šviesą
Praėjusią vasarą fotografė Rachele Totaro fotografavo peles ir žiurkes. Vis dėlto, fotosesija yra ypatinga, nes šiems gyvūnams tai buvo pirmas kartas, kai jie išleidžiami iš laboratorijų narvų patenka į lauką, rašo BoredPanda.com.

Fotografė savo laiką paskyrė šunims: nuotraukos gniaužia kvapą (3)

Fotografė savo laiką paskyrė šunims: nuotraukos gniaužia kvapą
Prieš porą metų Cecilia Zuccherato pradėjo užsiiminėti šunų fotografija. Viskas prasidėjo nuo to, kai ji nusprendė padaryti keletą borderkolio veislės jauniklės nuotraukų. Poros mėnesių kalytė buvo kupina energijos, o vasaris tądien buvo saulėtas ir šaltas, rašo BoredPanda.com.

10 gyvačių, kurių nebijosite: jos irgi gali būti mielos (10)

10 gyvačių, kurių nebijosite: jos irgi gali būti mielos
Galvodami, kurie gyvūnai yra patys mieliausi, turbūt pirmiausia pagalvojame ne apie gyvates. Kartais gali būti sunku įžvelgti šių gyvūnų tikrąjį grožį, slypintį už glitaus kūno ir nuodų, rašo BoredPanda.com.

Senolis išmėgino asmenukių darymo meną: netikėtai tapo žvaigžde (9)

Senolis išmėgino asmenukių darymo meną: netikėtai tapo žvaigžde
Turbūt nieko nėra žavingesnio už senolius, sėkmingai išbandančius naujas technologijas. Neseniai tai nutiko ūkininkui Australijoje, kurį jo dukra supažindino su asmenukių darymosi menu. Išmokęs šį tą naujo, senolis kaip reikiant pasilinksmino, rašo BoredPanda.com.

Neįprasta draugystė: šuo ir antinas tapo neišskiriami (24)

Neįprasta draugystė: šuo ir antinas tapo neišskiriami
Skirtingų rūšių santykiai – ne tik kova dėl išlikimo. Kartais gyvūnai užmezga pačias netikėčiausias draugystes, o ši istorija patvirtina, kad tie, kurie turi kailį, gali kuo puikiausiai sutarti su tais, kurie turi plunksnas, rašo BoredPanda.com.

Pasaulį stebina neįprasta katės išvaizda: snukutį puošia dvi spalvos (5)

Pasaulį stebina neįprasta katės išvaizda: snukutį puošia dvi spalvos
Neįprastos išvaizdos katės Quimera'os nuotraukomis sparčiai dalinamasi internete – gyvūnui būdingas chimerizmas. Tai retas genetinis sutrikimas, kuomet viename organizme esama bent dviejų skirtingų organizmų, kilusių iš skirtingų zigotų, ląstelių, rašo BoredPanda.com.

Malonūs darbo užkulisiai: kurjeriai ir šunys tapo geriausiais draugais

Malonūs darbo užkulisiai: kurjeriai ir šunys tapo geriausiais draugais
Jei esate kurjeris, geriausia jūsų dienos dalis tikriausiai yra susitikimas su klientų šunimis. Nekantriai laukiate pamatyti keturkojų vizginamas uodegas ir turite pasiruošę jiems užkandžių. Siuntas pristatančios įmonės „UPS“ vairuotojas Sean'as McCarren'as feisbuke sukūrė specialią grupę, kurioje dalinamasi šių susitikimų nuotraukomis, rašo BoredPanda.com.

Susipažinkite su maskuočių meistru: šis paukštis gali virsti medžio šaka (7)

Susipažinkite su maskuočių meistru: šis paukštis gali virsti medžio šaka
Didysis potis – tai unikalus paukštis, atrodantis tarsi realybėje gyvenantis animacinio filmo „Mapetai“ personažas. Sunku patikėti, kaip paukščiai išsprogusiomis akimis ir dideliais snapais gali užsimaskuoti, bet, patikėkite, jums teks gerai įsižiūrėti, kad pastebėtumėte juos, pasislėpusius medžiuose, rašo thedodo.com.

Geriausią dovaną jubiliatė sau padovanojo pati: priglaustas šuo pasikeitė neatpažįstamai (6)

Geriausią dovaną jubiliatė sau padovanojo pati: priglaustas šuo pasikeitė neatpažįstamai
Kartais geriausias gimtadienio dovanas gauname ne iš kitų žmonių, o iš savęs. Viena interneto svetainės imgur.com vartotoja, pasivadinusi jekyllandclyde, suskubo kitiems internautams pasigirti, kad savo 25-ojo gimtadienio proga sau pasidovanojo ypatingą draugą, rašo BoredPanda.com.

Šunų veislė, užsitraukusi Hitlerio nemalonę (5)

Šunų veislė, užsitraukusi Hitlerio nemalonę
„Ištikimas, tvirtas, bet švelnus bei itin intelektualus. Jis ne tik paklusnus, bet ir empatiškas – suprantantis savo šeimininką iš vieno žvilgsnio ir gerai jaučiantis, kada prie jo prieiti, o kada netrukdyti“, – taip baltąjį šveicarų aviganį pranešime spaudai apibūdina veislyno „Kalvos akis“ savininkė Rūta Žiugždė.

Katinas elgėsi it laukinis: vyras nesitikėjo, kokia draugystė tarp jų užgims (9)

Katinas elgėsi it laukinis: vyras nesitikėjo, kokia draugystė tarp jų užgims
JJ Yosh'as visą laiką mėgo kates, tačiau susipažinęs su katinu Simon'u galvojo, kad jiems susidraugauti nepavyks. Pirmoji jų kartu praleista diena buvo siaubinga - katinas be perstojo kniaukė pakampėse ir nenorėjo prisileisti šeimininko artyn, rašo thedodo.com.

Šiemet pasistengė: keturkojų kostiumai linksmina internautus (1)

Šiemet pasistengė: keturkojų kostiumai linksmina internautus
Gali būti, kad jūs per Helovino vakarėlį neatrodėte taip šauniai, kaip šie šunys. Keletą linksmiausių šių metų šunų kostiumų išrinko ir paskelbė thedodo.com.

Naujoji Zelandija gedi suvažinėtos „pirmosios šalies katės“

Naujoji Zelandija gedi suvažinėtos „pirmosios šalies katės“
Velingtonas, lapkričio 8 d. (AFP-BNS). Naujosios Zelandijos premjerė Jacinda Arden (Džasinda Arden) trečiadienį gedi „pirmosios šalies katės“ Paddles (Pedls), kurią Oklande pervažiavo automobilis, rašoma pranešime spaudai.

Išradingumui ribų nėra: katėms suprojektavo unikalius namelius (2)

Išradingumui ribų nėra: katėms suprojektavo unikalius namelius
Iniciatyva „Architektai už gyvūnus" subūrė Los Andželo, Kalifornijos dizainerius ir architektus, nusprendusius padėti miesto benamėms katėms. Jie pasiryžo suprojektuoti ir pastatyti praktiškus ir modernius namelius gyvūnams, rašo BoredPanda.com.

Moteris įamžino kasdien kieme apsilankantį reto mielumo svečią (16)

Moteris įamžino kasdien kieme apsilankantį reto mielumo svečią
Fotografė Andy Kelly kasdien savo kieme sutinka voverę, kurią pavadino Brian'u Nutkins'u. Ji nusprendė pasidalinti savo fotografijomis BoredPanda.com.puslapyje.