Netikėta gyvačių fotosesijos kulminacija: mirtinas kirtis nesustabdė fotografo

 (14)
Gyvatės. Daugybė žmonių pagrįstai jų bijo, tačiau niekas nedrįsta neigti, kad šie sutvėrimai yra savitai gražūs. Šį grožį nusprendė įamžinti fotografas Mark'as Laita savo nuotraukų albumui „Serpantinas“. Knygoje vaizduojamos gyvatės, kurių ryškiaspalvius raštus pabrėžia juodas fonas, rašo BoredPanda.com.
Mark‘as Laita – „Serpantinas“

Knygai buvo pasirinkta ir viena nuodingiausių pasaulio gyvačių – agresyvi juodoji mamba, kilusi iš Afrikos. Nors fotosesija turėjo būti saugi, juodosios mambos savininkui nepasisekė pagauti jos kabliu, o išsigandusi gyvatė kirto į fotografo koją. Pradėjus iš žaizdos plūsti kraujui, M. Laita tikėjosi blogiausio.

Net ir žinodamas, kad gyvatės įgėlimas yra mirtinas, fotografas neskubėjo į ligoninę priešnuodžiui gauti ir tęsė fotosesiją. Laimei, tai tebuvo vadinamasis „sausasis įkandimas“, kuomet gyvūnas neįšvirkščia savo nuodų arba šie išstumiami smarkiai plūstančio kraujo.

Vėliau peržiūrėjęs savo nuotraukas, M. Laita nustebo supratęs, kad jam pavyko įamžinti paties įgėlimo akimirką. Netrukus atsirado manančių, kad įvykis surežisuotas dėl knygos išgarsinimo. Vis dėlto, fotografas tvirtina siekiantis, kad žmonės kalbėtų apie knygą, o ne apie įgėlimą. „Dėl šios kvailos situacijos atrodau kaip nutrūktgalvis beprotis, nors toks nesu“, – sakė fotografas.

Vienetams pavyksta išgyventi juodosios mambos įgėlimą nesigydant. Fotografo atvejis yra itin retas, todėl jis paminėtas Vikipedijos puslapyje apie juodąją mambą.

Kviečiame pasižiūrėti į fotografo nuotraukas.

Daugiau rasite čia.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Šuns išvaizdos pokyčiai: keturkojai irgi turi kantrybės ribas

Šuns išvaizdos pokyčiai: keturkojai irgi turi kantrybės ribas
Susipažinkite su japonų Shiba Inu veislės šunimi vardu Sumi, kurio kantrybė taip pat turi ribas, rašo BoredPanda.com.

Auksaplaukis, kuris užkariauja kiekvieno širdį: jam sunku atsispirti (12)

Auksaplaukis, kuris užkariauja kiekvieno širdį: jam sunku atsispirti
Kiekvienam šeimininkui jo augintinis yra pats gražiausias ir mieliausias. Kai kuriems žmonėms jis dar ir nepailstantis geros nuotaikos užtaisas.

Nepaprasta draugystė tarp mergaitės ir gaidžio: kasdien ją palydi iki autobuso (5)

Nepaprasta draugystė tarp mergaitės ir gaidžio: kasdien ją palydi iki autobuso
Kiekvieną rytą gaidys Frog'as lydi savo 13-metę šeimininkę Savannah iki autobusų stotelės. 13-metės mama „The Dodo“ pasakojo, kad gyvūnas būna šalia mergaitės tol, kol ši įlipa į autobusą. Kai ji sugrįžta, gaidys taip pat atskuba jos pasitikti, rašo thedodo.com.

Nieko sau dovanėlė: tėvas savo mažylei padovanojo pitoną (7)

Nieko sau dovanėlė: tėvas savo mažylei padovanojo pitoną
Britas Scottas Gavinas padovanojo 8 mėnesių dukrelei karališkąjį pitoną vardu Sponge Bobas. Vyras tikina, kad smauglys nenuskriaus vaiko. Tai ketvirtadienį pranešė laikraštis „The Mirror“.

Dizainerė pasiryžo neįprastai operacijai: drugeliui sukūrė naujus sparnus (1)

Dizainerė pasiryžo neįprastai operacijai: drugeliui sukūrė naujus sparnus
Priklausomai nuo to, kokiu metų laiku gimė, monarcho drugelių gyvenimo trukmė yra nuo 2 savaičių iki 5 mėnesių. Tiesa, šio drugelio gyvenimas dėl įgimto sparno defekto galėjo pasibaigti greičiau, nei įprastomis sąlygomis. Laimei, drugelius auginusi dizainerė Romy McCloskey išradingai suteikė nelaimėliui antrą gyvenimą, rašo BoredPanda.com.

Internautai leipsta juokais: kumelaičių reakcija į sniegą pasako viską (9)

Internautai leipsta juokais: kumelaičių reakcija į sniegą pasako viską
Pamatę žemiau esantį vaizdo įrašą, jame atpažinsite ir save – pripažinkime, kad tokioje situacijoje teko atsidurti kiekvienam. Kai esame užsidarę namuose, žiema už lango kartais atrodo tokia graži, tarsi kviestų išeiti laukan ja pasidžiaugti. Taip ir norisi išbėgti pro duris, išsidūkti ir pakvailioti, rašo BoredPanda.com.

Dėmesį atkreipė keistos išvaizdos gyvūnas: liga jį pakeitė neatpažįstamai (1)

Dėmesį atkreipė keistos išvaizdos gyvūnas: liga jį pakeitė neatpažįstamai
Kalifornijoje pastebėtas neįprastos išvaizdos gyvūnas, šniukštinėjantis po konteinerius. Šiandien to daryti jam nereikia – jį maitina padėti pasiryžę žmonės, rašo thedodo.com.

Tiems, kam trūksta sniego: pasigrožėkite, kaip juo Olandijoje džiaugiasi lapės (12)

Tiems, kam trūksta sniego: pasigrožėkite, kaip juo Olandijoje džiaugiasi lapės
Roeselien Raimond yra fotografė iš Olandijos, žinoma dėl pomėgio fotografuoti lapes. Pirmąją lapę savo gyvenime ji išvydo 2010 m. ir suprato, kad tai – meilė iš pirmo žvilgsnio, rašo BoredPanda.com.

Turbūt pats mieliausias rekordas: gepardė pateikė siurprizą (8)

Turbūt pats mieliausias rekordas: gepardė pateikė siurprizą
Gepardė Bingwa ką tik nusipelnė savo vardo, kuris, išvertus iš suahilių kalbos, reiškia „čempionė“. 4-erių metų amžiaus gepardė, gyvenanti Sent Luiso zoologijos sode, neseniai atsivedė rekordinį skaičių jaunklių. Pasveikinkime Bingwą – ji susilaukė 8 mažylių, rašo BoredPanda.com.

Internautai įsimylėjo: pažiūrėkite, kaip kalytė netveria džiaugsmu parduotuvėje (22)

Internautai įsimylėjo: pažiūrėkite, kaip kalytė netveria džiaugsmu parduotuvėje
Kol esi jaunas, viskas atrodo be galo įdomu – net paprasta išvyka į parduotuvę gali tapti daug džiaugsmo sukeliančia atrakcija. Patekusi į prekybos centrą „Target“, korgio mišrūnė Zira taip apsidžiaugė, kad net tapo interneto žvaigžde, rašo BoredPanda.com.

Keliaudamas aplink pasaulį fotografuoja šunis: kiekviena nuotrauka unikali

Keliaudamas aplink pasaulį fotografuoja šunis: kiekviena nuotrauka unikali
Fotografo iš Londono Alan'o Schaller'io darbai – siurrealistiniai juodos ir baltos spalvų kontrastai, atspindintys žmonių įvairovę. Tiesa, žmonės – ne vieninteliai personažai jo nuotraukose. Jose vaizduojami ir unikalūs santykiai, saistantys žmones su keturkojais, rašo BoredPanda.com.

Tokių klientų galima pavydėti: pažiūrėkite, kaip savo užsakymo laukia keturkojai (4)

Tokių klientų galima pavydėti: pažiūrėkite, kaip savo užsakymo laukia keturkojai
Klientų aptarnavimas gali būti tikras vargas – nebent dirbate beigelių parduotuvėje, kurioje galima užsisakyti ir užkandžių šunims. Natasha priima automobiliais pravažiuojančių klientų užsakymus Floridoje esančioje „Einstein Bros“ parduotuvėje, kurioje fotografuoja maisto laukiančius keturkojus, rašo BoredPanda.com.

Šie laukiniai gyvūnai neturi ko bijoti: nuotraukose atrodo taip, lyg pozuotų (5)

Šie laukiniai gyvūnai neturi ko bijoti: nuotraukose atrodo taip, lyg pozuotų
Joachim'as Munter'is – fotografas iš Helsinkio, kuris dalinasi pasakiškais Suomijos gyvūnijos vaizdais. Vyras fotografuoti pradėjo vos prieš 10 mėnesių, tačiau gyvūnai portretuose atrodo taip, tarsi būtų specialiai pozavę, rašoma BoredPanda.com.

Neįtikėtinai fotogeniška gorila: internautai šį patiną vadina širdžių daužytoju (39)

Neįtikėtinai fotogeniška gorila: internautai šį patiną vadina širdžių daužytoju
Japonijoje esančio Nagojos miesto Higashiyama zoologijos sode gyvena gorila, kuri, internautų manymu, primena aktorių George'ą Clooney ir atrodo lyg tikras širdžių daužytojas. Gorilą vardu Shabani japonai vadina ikemen, o tai reiškia „gražuoliukas“, rašo BoredPanda.com.

Kaip menkai vertinama jų gyvybė: gyvūnai, kurių greit galime netekti (6)

Kaip menkai vertinama jų gyvybė: gyvūnai, kurių greit galime netekti
Nykstantys gyvūnai daugeliui mūsų yra kažkas tolimo ir paslaptingo. Britų fotografas Tim'as Flach'as pastaruosius 2 metus praleido fotografuodamas šiuos trapius sutvėrimus, o darbus sutalpino albume „Endangered“. Nuotraukose įamžinta tai, ką galime greitai prarasti, rašo BoredPanda.com.