Neįprasta draugystė stebina internautus: vėžlys ir kalytė tiesiog neišskiriami

 (6)
Susipažinkite su Puka ir jos vėžliu Rocket Larry – iš prieglaudos atkeliavusiais geriausiais draugais, rašo BoredPanda.com.
Vėžlys ir kalytė - geriausi draugai
© DELFI montažas

Afrikos pentinuotąjį vėžlį 2009 m. priglaudė jo dabartiniai šeimininkai. Šie vėžliai gali sverti net iki 105 kilogramų ir gyventi kur kas ilgiau, nei jį auginantis žmogus. Daugiausiai laiko jis praleidžia lauke, nes dievina saulę ir kapstymąsi žemėje.

2011 m. buvo priglausta ir kalytė Puka, kuomet šeimininkų draugas rado ją autobusų stotelėje, pasipuošusią nedidele peteliške. Šalia jos buvo benamis žmogus, negalintis pasirūpinti kalyte, todėl būsimų šeimininkų draugas pasiūlė parsivesti ją namo. Taip gyvūnas pasiekė naują šeimą ir tapo vienu iš keturių jos narių.

Puka yra mišrūnė, gimusi su vadinamuoju kiškio gomuriu – daugumai šunų tai tampa mirties nuosprendžiu, nes operacija ne visuomet gali išspręsti problemą. Vis dėlto, Puka yra pilna gyvybės ir yra pasiruošusi sužavėti pasaulį savo neįprasta šypsena.

Puka iškart pamėgo Rocket Larry, o vėžlys nebijojo kalytės. Nuo pat mažens jie kartu miegodavo kalytės lovoje ir visur, kur šildo saulė. Dabar jie ne tik mėgsta kartu pailsėti, bet ir pasidalinti maistu, o Puka dažnai mėgsta apuostyti vėžlį ir lyžtelėti jo kiautą.

Jie noriai kartu pozuoja nuotraukoms ir atsigaivina vaikiškame baseine. Jei vėžlys kur nors pasislepia, tereikia kalytės paprašyti surasti Larry ir ši tuoj pat jį suranda.

Puka ir Larry – du gyvūnai, kurie turbūt niekada nebūtų susitikę ir tapę tokiais gerais draugais, jei jų nebūtų priglaudę geri žmonės.

Need a ride? #PukaIsMyHomie #RocketLarry

A post shared by chilberg (@chilberg) on Sep 23, 2015 at 1:49pm PDT

Thinking happy thoughts. #PukaIsMyHomie #RocketLarry

A post shared by chilberg (@chilberg) on Sep 28, 2015 at 8:48pm PDT

Keeping Larry warm is a full time job. #RocketLarry #PukaIsMyHomie

A post shared by chilberg (@chilberg) on Nov 15, 2015 at 1:19pm PST

Homies for life. #RocketLarry #PukaIsMyHomie

A post shared by chilberg (@chilberg) on Nov 13, 2015 at 2:49pm PST

Happy Birthday Puka! #5YearsYoung #PukaIsMyHomie #RocketLarry

A post shared by chilberg (@chilberg) on Mar 1, 2016 at 7:49pm PST

Daugiau rasite čia.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Katinas kasdien apsilankydavo parduotuvėje: jo atminimui pastatė bronzinę skulptūrą (17)

Katinas kasdien apsilankydavo parduotuvėje: jo atminimui pastatė bronzinę skulptūrą
Katinas vardu Brutus kasdien nukeliaudavo 200 metrų nuo savo namų į vietinę parduotuvę Flintšyre, Velse. Čia jis žavėdavo pro šalį praeinančius lankytojus ir ramiai stebėdavo, kaip pristatoma nauja produkcija mėsos ir žuvies skyriuje, rašo BoredPanda.com.

Likimo nuskriausta kalytė pagaliau laiminga: su nauju šeimininku jai niekas nebaisu (10)

Likimo nuskriausta kalytė pagaliau laiminga: su nauju šeimininku jai niekas nebaisu
Penni pirmuosius savo gyvenimo metus su puse praleido užrakinta apleisto narkotikų prekeivių namo rūsyje. Ji kasdien buvo mušama ir apšaukiama, kol galiausiai gyvūnas buvo surastas ir išgelbėtas. Po siaubingos patirties kalytė buvo labai baikšti, kol vieną dieną sutiko Blaine'ą DeLucą, rašo thedodo.com.

Krokodilų gaudytojo sūnus seka tėvo pėdomis: berniuko nuotraukos stebina pasaulį (15)

Krokodilų gaudytojo sūnus seka tėvo pėdomis: berniuko nuotraukos stebina pasaulį
Dažnai sakoma – koks tėvas, toks ir sūnus. Šį posakį puikiai iliustruoja krokodilų gaudytojo Steve'o Irwino sūnus Robertas Irwinas, sekantis tėvo pėdomis ir su visu pasauliu besidalinantis kamera užfiksuotu gamtos grožiu, rašo BoredPanda.com.

Vestuvėse nepamiršo tų, kuriems trūksta meilės: vietoj puokščių dalino šuniukus (18)

Vestuvėse nepamiršo tų, kuriems trūksta meilės: vietoj puokščių dalino šuniukus
Samanthai Clark tai buvo ypatinga diena ir ji norėjo, kad diena taptų ypatinga ir mažiems beglobiams šuniukams. Nors tradiciškai nuotaka ir pamergės rankose turi laikyti gėlių puokštes, moteris sumanė jas pakeisti šuniukais, rašo thedodo.com.

Gamta krečia pokštus: kačių kailį puošia stebinančios dėmės (11)

Gamta krečia pokštus: kačių kailį puošia stebinančios dėmės
Peržvelgę BoredPanda.com atrinktas nuotraukas, įsitikinsite, kad katės puikiai moka užsimaskuoti ir įkūnyti bet ką nuo istorinių asmenybių iki bandelės su cinamonu. Ko tik jos nepadarytų, kad liktų neatpažintos, rašo BoredPanda.com.

Policijos gretas papildė 10 tarnybinių šuniukų: tik pažiūrėkite, kokie jie mieli (12)

Policijos gretas papildė 10 tarnybinių šuniukų: tik pažiūrėkite, kokie jie mieli
Lietuvos policija įsigijo 10 tarnybinių šuniukų. Maždaug po pusantrų metų jie jau bus apmokyti patruliuoti sulaikant pažeidėjus, sekti pėdsakais ieškant dingusių ar pasiklydusių žmonių, ieškoti pamestų daiktų, taip pat vykdyti bendro paklusnumo komandas. Dar po pusės metų mokymų galės ieškoti narkotinių ir psichotropinių medžiagų, praneša Policijos departamentas.

Išbandė neįprastą pramogą: ant irklenčių atsistojo su šunimis (2)

Išbandė neįprastą pramogą: ant irklenčių atsistojo su šunimis
Įprasta ežere pamatyti irklentininką, bet išvysti keliolika ant irklenčių plaukiančių šunų – reginys, vertas dėmesio. Plaukia tiek mažųjų veislių atstovai: tokie kaip ši cu, mopsai, stafordšyro bulterjerai, tiek didžiosios veislės – auksaspalviai retriveriai, samojedai.

Jaudinantis įrašas internete: daug iškentėjęs šuo tebemiega kartoninėje dėžėje (20)

Jaudinantis įrašas internete: daug iškentėjęs šuo tebemiega kartoninėje dėžėje
Kiekvieną naktį šunelis vardu Captain gali atsigulti bet kurioje minkštoje, patogioje prieglaudos lovelėje, tačiau nei viena iš jų jam netinka, rašo thedodo.com.

Neįprasta draugystė stebina internautus: vėžlys ir kalytė tiesiog neišskiriami (6)

Neįprasta draugystė stebina internautus: vėžlys ir kalytė tiesiog neišskiriami
Susipažinkite su Puka ir jos vėžliu Rocket Larry – iš prieglaudos atkeliavusiais geriausiais draugais, rašo BoredPanda.com.

Oro linijų bendrovė išgelbėjo beglobius gyvūnus: nuskraidino iš nusiaubto regiono (6)

Oro linijų bendrovė išgelbėjo beglobius gyvūnus: nuskraidino iš nusiaubto regiono
Audrai „Harvey“ Hjustone sukėlus smarkų potvynį, vienas iš oro linijų bendrovės „Soutwest Airlines“ lėktuvų tapo Nojaus arka ir buvo pripildytas beglobių gyvūnų, rašo BoredPanda.com.

Triušiuką nukankinusių merginų išpažintis: mus per švelniai nubaudė (25)

Triušiuką nukankinusių merginų išpažintis: mus per švelniai nubaudė
Šią antradienio pavakarę 17.35 val. LNK laidoje „Yra, kaip yra“ - šokiruojančios istorijos apie sunkius vaikus. Visai neseniai visą Lietuvą sukrėtė dviejų merginų – Urtės ir Editos istorija. Dovanotą triušį nukankinusios ir apie tai viešai pasigyrusios vilnietės tyrėjams aiškino nežinančios, kodėl tai padarė, bet teigė, kad dėl šio poelgio labai gailisi.

Gniaužia kvapą: Bengalijos katės keliones seka tūkstančiai (18)

Gniaužia kvapą: Bengalijos katės keliones seka tūkstančiai
Suki – pasakiško grožio Bengalijos katė iš Kanados, kuri nebijo savo mažomis letenėlėmis žengti į didelius nuotykius. Kiekviename žingsnyje ji atrodo elegantiškai, o tuo neleidžia abejoti įspūdingos jos kelionių nuotraukos, rašo BoredPanda.com.

Džiaugsmas kavos ir gyvūnų gerbėjams: gėrimus puošia augintinio atvaizdu (3)

Džiaugsmas kavos ir gyvūnų gerbėjams: gėrimus puošia augintinio atvaizdu
Kone kiekvienam jau teko matyti dekoruotus kavos puodelius, kuomet jų viršuje išvedžiojamos gėlių, drakonų ir Kalėdų eglučių figūros. Viena kavinė nusprendė pademonstruoti šį tą įspūdingesnio paversdama lankytojų kavos puodelius jų augintinių portretais, rašo thedodo.com.

Toks piktas katinas tikra retenybė: atrodo, kad siunta ant viso pasaulio (20)

Toks piktas katinas tikra retenybė: atrodo, kad siunta ant viso pasaulio
Manote, jog jums – bloga diena? Tik pagalvokite, kokia bloga turėtų būti susierzinusios katės vardu Shamo diena – ji atrodo taip, tarsi nekęstų viso pasaulio. Shamo gyvena vienoje iš Tokijo prieglaudų ir panašu, jog jai tai nepatinka, rašo BoredPanda.com.

Kačių žavesiui neatsispiria niekas: 10 žmonių, kurie kadaise sakė, kad jų nekenčia (16)

Kačių žavesiui neatsispiria niekas: 10 žmonių, kurie kadaise sakė, kad jų nekenčia
Vieniems katės patinka, kitiems – ne. Vis dėlto, BoredPanda.com išrinktose nuotraukose matyti, kad net ir pastarajai žmonių grupei ne visada lengva atsispirti kačių žavesiui.