Nauja mada - augintinių žalojimas ar nekaltas žaidimas

Nenustembame, kai plaukų spalvą sumano keisti žmonės, nenustembame net tuomet, kai brunetė ar blondinė nusprendžia persidažyti plaukus rausvai. Šiandien dirbtinai atrodančios plaukų spalvos itin madingos, nuo rausvos, violetinės iki žalios. Tačiau į madą žengė ne tik savų, bet ir augintinių plaukų dažymas.
© Vida Press

Ir ne bet kuria kita spalva, o būtent ryškia rausva. Socialiniame tinkle "Instagram" galima rasti ne vieną pavyzdį, kai šeimininkai savo šunelių kailį perdažo rausvais atspalviais. Žinoma, tokie augintiniai atrodo mieli, žaismingi ir sulaukia kur kas daugiau dėmesio tiek gatvėje, tiek internetinėje erdvėje. Kažin ar patys augintiniai sutiktų su tokiais išvaizdos pokyčiais? Deja, jie balso teisės neturi.

Pretty in pink! 🎀💖💕at Holroyd Pet Fest #petfest2015 #holroyd #cute #poodle #pinkdog #pinkpoodle #cutestdogever #westernsydney #timetoheadWest

A photo posted by time to head West (@timetoheadwest) on


So we did a thing @jennamriley @oftheshiree @isela.dora

A photo posted by @tiacat9 onMy little baby!! @hunny_cottoncandy_ #pinkpuppy #pinkdog 🐶🐶💕

A photo posted by @nessacary on


Now that's commitment. #pinkdog #pinklove #strongboyswearpink #cibcrunforthecure #runforthecure

A photo posted by Megg Markettos (@meggmm) on


Made a new friend at Woman 🐩 #pink #dog #pinkdog #paris #woman #tradefair #paris #parisfashionweek #ss16

A photo posted by #adriengrasfashioneditor (@_adje_) on


#mel #versãopink #pink #pinkdog

A photo posted by Anna Karolina Neto (@karolina_neto) on


Kad spalvinti šunų kailį tampa madinga, įrodo ir tai, jog Paryžiuje vykusios mados savaitės metu fotografai iš objektyvų nepaleido vienos viešnios, kuri glėbyje laikė ryškiai rožinį šunytį. Nudažytas gyvūnėlis veikiau priminė pliušinį meškiuką nei gyvą padarą. Nors ir džiugiai lekavo prieš kameras, greičiausiai taip puikiai nesijautė. Be abejo, rausvi dažai nėra natūralūs, o visos dirbtinės medžiagos, nors ir manoma, kad veikia tik plauką, iš tiesų ilgainiui nusėda organizme. Galbūt toks šunelių puošimas ir atrodo it žaidimas, tačiau tai anaiptol nėra taip nekalta. O ką manote jūs: rožiniai augintiniai - žavus aksesuaras ar šaipymasis iš gyvūnų?Vida Press nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Šis šunelis - be 5 minučių pilotas: kiekvienas norėtų tokio skrydžio (2)

Šis šunelis - be 5 minučių pilotas: kiekvienas norėtų tokio skrydžio
Šiandien augintiniai gali būti ne tik ištikimi draugai, bet ir pareigūnai, o kai kurie - lėktuvo pilotai.

Moteris neabejinga pandų jaunikliams: tik pažiūrėkite, kokie jie mieli (1)

Moteris neabejinga pandų jaunikliams: tik pažiūrėkite, kokie jie mieli
Laukinės gamtos fotografė Dafna Ben Nun neseniai fotografavo pandų jauniklius vienoje Kinijos pandų veisykloje. Jaunikliai tokie mieli, kad sunku jais nesižavėti, rašo BoredPanda.com.

Gaisro metu nebuvo laiko galvoti: moters poelgis pralinksmino internautus (9)

Gaisro metu nebuvo laiko galvoti: moters poelgis pralinksmino internautus
Erdvius namus Šiaurės Kalifornijoje turėjusiam poniui Stardust turėjo būti nemenkas sukrėtimas sutilpti į ankštą sedaną. Laimei, morkos padėjo jį įtikinti, kad viskas bus gerai, rašo thedodo.com.

Ką daryti, kad augintiniai nesugadintų Kalėdų: gelbsti tik išradingumas (7)

Ką daryti, kad augintiniai nesugadintų Kalėdų: gelbsti tik išradingumas
Kalėdų laikotarpiu gyvūnai tarsi pameta galvas. Jiems smagu stebėti, kokiais žaisliukais šeimininkai puošia eglutes, o po to ant jų užšokti. Kad ir kaip bebūtų, viskas baigiasi suniokota Kalėdų eglute ir visur pažirusiomis žaisliukų duženomis, rašo BoredPanda.com.

Pažiūrėkite, kiek daug gali nauja šukuosena: kalytės neįmanoma atpažinti (2)

Pažiūrėkite, kiek daug gali nauja šukuosena: kalytės neįmanoma atpažinti
Kartais tam, kad pasijustume geriau, tereikia naujos šukuosenos. Laimei, kad pudelio ir Maltos bišono mišrūnės Holland gelbėtojai suprato, ko reikia kalytei, o jai tai suteikė labai daug laimės, rašo BoredPanda.com.

Neįtikėtinai mielas ir ištikimas namų vagis: kas jis toks? (11)

Neįtikėtinai mielas ir ištikimas namų vagis: kas jis toks?
Ar teko kada nors girdėti apie urvinę hieną? Jei į šį klausimą atsakėte „ne“, pasiruoškite maloniai pažinčiai su itin mielu gyvūnu, rašo BoredPanda.com.

Skrydžiai su gyvūnais: neįprasta draugija pakelia keleiviams nuotaiką (5)

Skrydžiai su gyvūnais: neįprasta draugija pakelia keleiviams nuotaiką
Dauguma avialinijų leidžia skraidinti gyvūnus lėktuvo krovinių skyriuje arba keleivių salone kaip rankinį bagažą tam pritaikytoje dėžutėje. Vis dėlto, kai kuriems gyvūnams gali būti taikomos išimtys ir jie gali skristi kartu su keleiviais – įprastai tai būna terapiniai ir tarnybiniai gyvūnai, rašo BoredPanda.com.

Jautri akimirka: bandomieji gyvūnai pirmąkart išvysta saulės šviesą (17)

Jautri akimirka: bandomieji gyvūnai pirmąkart išvysta saulės šviesą
Praėjusią vasarą fotografė Rachele Totaro fotografavo peles ir žiurkes. Vis dėlto, fotosesija yra ypatinga, nes šiems gyvūnams tai buvo pirmas kartas, kai jie išleidžiami iš laboratorijų narvų patenka į lauką, rašo BoredPanda.com.

Fotografė savo laiką paskyrė šunims: nuotraukos gniaužia kvapą (5)

Fotografė savo laiką paskyrė šunims: nuotraukos gniaužia kvapą
Prieš porą metų Cecilia Zuccherato pradėjo užsiiminėti šunų fotografija. Viskas prasidėjo nuo to, kai ji nusprendė padaryti keletą borderkolio veislės jauniklės nuotraukų. Poros mėnesių kalytė buvo kupina energijos, o vasaris tądien buvo saulėtas ir šaltas, rašo BoredPanda.com.

10 gyvačių, kurių nebijosite: jos irgi gali būti mielos (11)

10 gyvačių, kurių nebijosite: jos irgi gali būti mielos
Galvodami, kurie gyvūnai yra patys mieliausi, turbūt pirmiausia pagalvojame ne apie gyvates. Kartais gali būti sunku įžvelgti šių gyvūnų tikrąjį grožį, slypintį už glitaus kūno ir nuodų, rašo BoredPanda.com.

Senolis išmėgino asmenukių darymo meną: netikėtai tapo žvaigžde (9)

Senolis išmėgino asmenukių darymo meną: netikėtai tapo žvaigžde
Turbūt nieko nėra žavingesnio už senolius, sėkmingai išbandančius naujas technologijas. Neseniai tai nutiko ūkininkui Australijoje, kurį jo dukra supažindino su asmenukių darymosi menu. Išmokęs šį tą naujo, senolis kaip reikiant pasilinksmino, rašo BoredPanda.com.

Neįprasta draugystė: šuo ir antinas tapo neišskiriami (24)

Neįprasta draugystė: šuo ir antinas tapo neišskiriami
Skirtingų rūšių santykiai – ne tik kova dėl išlikimo. Kartais gyvūnai užmezga pačias netikėčiausias draugystes, o ši istorija patvirtina, kad tie, kurie turi kailį, gali kuo puikiausiai sutarti su tais, kurie turi plunksnas, rašo BoredPanda.com.

Pasaulį stebina neįprasta katės išvaizda: snukutį puošia dvi spalvos (5)

Pasaulį stebina neįprasta katės išvaizda: snukutį puošia dvi spalvos
Neįprastos išvaizdos katės Quimera'os nuotraukomis sparčiai dalinamasi internete – gyvūnui būdingas chimerizmas. Tai retas genetinis sutrikimas, kuomet viename organizme esama bent dviejų skirtingų organizmų, kilusių iš skirtingų zigotų, ląstelių, rašo BoredPanda.com.

Malonūs darbo užkulisiai: kurjeriai ir šunys tapo geriausiais draugais

Malonūs darbo užkulisiai: kurjeriai ir šunys tapo geriausiais draugais
Jei esate kurjeris, geriausia jūsų dienos dalis tikriausiai yra susitikimas su klientų šunimis. Nekantriai laukiate pamatyti keturkojų vizginamas uodegas ir turite pasiruošę jiems užkandžių. Siuntas pristatančios įmonės „UPS“ vairuotojas Sean'as McCarren'as feisbuke sukūrė specialią grupę, kurioje dalinamasi šių susitikimų nuotraukomis, rašo BoredPanda.com.

Susipažinkite su maskuočių meistru: šis paukštis gali virsti medžio šaka (7)

Susipažinkite su maskuočių meistru: šis paukštis gali virsti medžio šaka
Didysis potis – tai unikalus paukštis, atrodantis tarsi realybėje gyvenantis animacinio filmo „Mapetai“ personažas. Sunku patikėti, kaip paukščiai išsprogusiomis akimis ir dideliais snapais gali užsimaskuoti, bet, patikėkite, jums teks gerai įsižiūrėti, kad pastebėtumėte juos, pasislėpusius medžiuose, rašo thedodo.com.