Monstrė katė laikė įkaitais ir sužalojo senolių porelę

Manote, visos katės yra meilios būtybės, švelniai besiglaustančios į šeimininkų kojas? Kente gyvenanti vyresnio amžiaus pora taip tikrai negalvoja: į jų namus įsiveržusi katė ne tik apdergė namus, bet ir terorizavo šeimininkus.
Katė
© Fotolia nuotr.

Senoliai Bruce‘as ir Eileen Goughai pašiurpo iš baimės, kai pastebėjo įsibrovėlę. Juodos spalvos katinas įšoko pro miegamojo langą, tarsi būtų iš anksto suplanavęs nusikaltimą. Jis puolė vartyti suvenyrus ir tuštintis ant miegamojo durų. Net sunku patikėti, koks pragaras užvirė poros namuose...

Kai Bruce‘as atsikėlė iš lovos, norėdamas išvaryti katę lauk, ji spruko į šalia esantį laisvą miegamąjį ir pasislėpė po lova. Vyriškis nutarė, kad geriausia bus išvaryti katę iš po lovos su šluota, na bent jau taip visi daro. Po šėliojimų katė buvo nuvargusi, bet labai supyko, kai vyras pabaksnojo su šluota. „Ji šoko ant manęs, – pasakojo Bruce‘as, – ir suleido dantis bei nagus man į ranką.“

Deja, katės teroras tuo nesibaigė. Katė siautėjo ir terorizavo porą dvi paras. Iš kur tiek jėgų pas mažą padarėlį? Neaišku, bet jai kažkaip tai pavyko. Galiausiai sutuoktinius išgelbėjo motociklininkas Andrew Foxas. Jis apsivilko odinius drabužius, užsidėjo šalmą, susuko katę į antklodę ir išnešė iš namo.

Bruce‘ui ir Eileen buvo nelengva atsigauti po patirto sukrėtimo. Vyriškiui teko pasiskiepyti nuo stabligės, o Eileen apsipila ašaromis, vos išgirdusi suskambant varpelį ant kokio katino antkaklio. Visa ši istorija skamba juokingai ir net absurdiškai? Vargu ar būtų juokinga, jei jus dvi dienas įkalintus namuose laikytų katė!

Štai keletas vaizdo įrašų, kuriuose matome kačių pykčio proveržius.

Įdomybės

Katinas kasdien apsilankydavo parduotuvėje: jo atminimui pastatė bronzinę skulptūrą (12)

Katinas kasdien apsilankydavo parduotuvėje: jo atminimui pastatė bronzinę skulptūrą
Katinas vardu Brutus kasdien nukeliaudavo 200 metrų nuo savo namų į vietinę parduotuvę Flintšyre, Velse. Čia jis žavėdavo pro šalį praeinančius lankytojus ir ramiai stebėdavo, kaip pristatoma nauja produkcija mėsos ir žuvies skyriuje, rašo BoredPanda.com.

Likimo nuskriausta kalytė pagaliau laiminga: su nauju šeimininku jai niekas nebaisu (10)

Likimo nuskriausta kalytė pagaliau laiminga: su nauju šeimininku jai niekas nebaisu
Penni pirmuosius savo gyvenimo metus su puse praleido užrakinta apleisto narkotikų prekeivių namo rūsyje. Ji kasdien buvo mušama ir apšaukiama, kol galiausiai gyvūnas buvo surastas ir išgelbėtas. Po siaubingos patirties kalytė buvo labai baikšti, kol vieną dieną sutiko Blaine'ą DeLucą, rašo thedodo.com.

Krokodilų gaudytojo sūnus seka tėvo pėdomis: berniuko nuotraukos stebina pasaulį (14)

Krokodilų gaudytojo sūnus seka tėvo pėdomis: berniuko nuotraukos stebina pasaulį
Dažnai sakoma – koks tėvas, toks ir sūnus. Šį posakį puikiai iliustruoja krokodilų gaudytojo Steve'o Irwino sūnus Robertas Irwinas, sekantis tėvo pėdomis ir su visu pasauliu besidalinantis kamera užfiksuotu gamtos grožiu, rašo BoredPanda.com.

Vestuvėse nepamiršo tų, kuriems trūksta meilės: vietoj puokščių dalino šuniukus (18)

Vestuvėse nepamiršo tų, kuriems trūksta meilės: vietoj puokščių dalino šuniukus
Samanthai Clark tai buvo ypatinga diena ir ji norėjo, kad diena taptų ypatinga ir mažiems beglobiams šuniukams. Nors tradiciškai nuotaka ir pamergės rankose turi laikyti gėlių puokštes, moteris sumanė jas pakeisti šuniukais, rašo thedodo.com.

Gamta krečia pokštus: kačių kailį puošia stebinančios dėmės (11)

Gamta krečia pokštus: kačių kailį puošia stebinančios dėmės
Peržvelgę BoredPanda.com atrinktas nuotraukas, įsitikinsite, kad katės puikiai moka užsimaskuoti ir įkūnyti bet ką nuo istorinių asmenybių iki bandelės su cinamonu. Ko tik jos nepadarytų, kad liktų neatpažintos, rašo BoredPanda.com.

Policijos gretas papildė 10 tarnybinių šuniukų: tik pažiūrėkite, kokie jie mieli (12)

Policijos gretas papildė 10 tarnybinių šuniukų: tik pažiūrėkite, kokie jie mieli
Lietuvos policija įsigijo 10 tarnybinių šuniukų. Maždaug po pusantrų metų jie jau bus apmokyti patruliuoti sulaikant pažeidėjus, sekti pėdsakais ieškant dingusių ar pasiklydusių žmonių, ieškoti pamestų daiktų, taip pat vykdyti bendro paklusnumo komandas. Dar po pusės metų mokymų galės ieškoti narkotinių ir psichotropinių medžiagų, praneša Policijos departamentas.

Išbandė neįprastą pramogą: ant irklenčių atsistojo su šunimis (2)

Išbandė neįprastą pramogą: ant irklenčių atsistojo su šunimis
Įprasta ežere pamatyti irklentininką, bet išvysti keliolika ant irklenčių plaukiančių šunų – reginys, vertas dėmesio. Plaukia tiek mažųjų veislių atstovai: tokie kaip ši cu, mopsai, stafordšyro bulterjerai, tiek didžiosios veislės – auksaspalviai retriveriai, samojedai.

Jaudinantis įrašas internete: daug iškentėjęs šuo tebemiega kartoninėje dėžėje (20)

Jaudinantis įrašas internete: daug iškentėjęs šuo tebemiega kartoninėje dėžėje
Kiekvieną naktį šunelis vardu Captain gali atsigulti bet kurioje minkštoje, patogioje prieglaudos lovelėje, tačiau nei viena iš jų jam netinka, rašo thedodo.com.

Neįprasta draugystė stebina internautus: vėžlys ir kalytė tiesiog neišskiriami (6)

Neįprasta draugystė stebina internautus: vėžlys ir kalytė tiesiog neišskiriami
Susipažinkite su Puka ir jos vėžliu Rocket Larry – iš prieglaudos atkeliavusiais geriausiais draugais, rašo BoredPanda.com.

Oro linijų bendrovė išgelbėjo beglobius gyvūnus: nuskraidino iš nusiaubto regiono (6)

Oro linijų bendrovė išgelbėjo beglobius gyvūnus: nuskraidino iš nusiaubto regiono
Audrai „Harvey“ Hjustone sukėlus smarkų potvynį, vienas iš oro linijų bendrovės „Soutwest Airlines“ lėktuvų tapo Nojaus arka ir buvo pripildytas beglobių gyvūnų, rašo BoredPanda.com.

Triušiuką nukankinusių merginų išpažintis: mus per švelniai nubaudė (25)

Triušiuką nukankinusių merginų išpažintis: mus per švelniai nubaudė
Šią antradienio pavakarę 17.35 val. LNK laidoje „Yra, kaip yra“ - šokiruojančios istorijos apie sunkius vaikus. Visai neseniai visą Lietuvą sukrėtė dviejų merginų – Urtės ir Editos istorija. Dovanotą triušį nukankinusios ir apie tai viešai pasigyrusios vilnietės tyrėjams aiškino nežinančios, kodėl tai padarė, bet teigė, kad dėl šio poelgio labai gailisi.

Gniaužia kvapą: Bengalijos katės keliones seka tūkstančiai (18)

Gniaužia kvapą: Bengalijos katės keliones seka tūkstančiai
Suki – pasakiško grožio Bengalijos katė iš Kanados, kuri nebijo savo mažomis letenėlėmis žengti į didelius nuotykius. Kiekviename žingsnyje ji atrodo elegantiškai, o tuo neleidžia abejoti įspūdingos jos kelionių nuotraukos, rašo BoredPanda.com.

Džiaugsmas kavos ir gyvūnų gerbėjams: gėrimus puošia augintinio atvaizdu (3)

Džiaugsmas kavos ir gyvūnų gerbėjams: gėrimus puošia augintinio atvaizdu
Kone kiekvienam jau teko matyti dekoruotus kavos puodelius, kuomet jų viršuje išvedžiojamos gėlių, drakonų ir Kalėdų eglučių figūros. Viena kavinė nusprendė pademonstruoti šį tą įspūdingesnio paversdama lankytojų kavos puodelius jų augintinių portretais, rašo thedodo.com.

Toks piktas katinas tikra retenybė: atrodo, kad siunta ant viso pasaulio (20)

Toks piktas katinas tikra retenybė: atrodo, kad siunta ant viso pasaulio
Manote, jog jums – bloga diena? Tik pagalvokite, kokia bloga turėtų būti susierzinusios katės vardu Shamo diena – ji atrodo taip, tarsi nekęstų viso pasaulio. Shamo gyvena vienoje iš Tokijo prieglaudų ir panašu, jog jai tai nepatinka, rašo BoredPanda.com.

Kačių žavesiui neatsispiria niekas: 10 žmonių, kurie kadaise sakė, kad jų nekenčia (16)

Kačių žavesiui neatsispiria niekas: 10 žmonių, kurie kadaise sakė, kad jų nekenčia
Vieniems katės patinka, kitiems – ne. Vis dėlto, BoredPanda.com išrinktose nuotraukose matyti, kad net ir pastarajai žmonių grupei ne visada lengva atsispirti kačių žavesiui.