Londono turtuolių pramogos: šuniuką naudoja kaip šluostę

 (12)
Internete tikrą neapykantos bangą sukėlė vaizdo įrašas, kuriame rodoma, kaip Londono gyventojas prabangaus automobilio kėbulą valo su pūkuotu šuniuku.
Bišonas (asociatyvi nuotrauka)
© V.Peteraičio nuotr.

Socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje, vienijančioje Londono turtuolių atžalas („RichKidsofLondon“) patalpintas 5 sekundžių trukmės įrašas pristatomas kaip linksmas juokelis, tačiau internautams jis sukėlė ne teigiamas emocijas, o tikrą įniršį.

Jame matyti, kaip baltas Maltos bolonės veislės šuniukas naudojamas tarsi šluostė prabangaus automobilio „Maserati MC12“ valymui. Įrašo autoriaus teigimu, šimtaprocentinis natūralus kailis yra vienintelis būdas tinkamai nuvalyti legendinę mašiną.

Skriaudžiamas šuo
Skriaudžiamas šuo
© Tiesa.com

Fone tuo metu skamba vyriškas balsas bei merginos juokas.

Autorius primena, kad šuniukas nenukentėjo. Tačiau vistiek daugumos žiūrovų reakcijos buvo neigiamos, o komentarai – smerkiantys autorių. Susirūpinimą išreiškė ir Jungtinės Karalystės gyvūnų teisių gynėjai.

Kai kurie internautai užstojo autorių teigdami, kad nieko blogo šiame įraše nematyti.

Šios grupės nariai neretai šokiruoja interneto vartotojus savo skelbimais bei mėgaujasi dėmesiu demonstruodami daugeliui neprieinamais savo turtais.

Kartą vienas turtuolis viešai pademonstravo, kaip sunaikina 87 tūkst. svarų sterlingų automobilį „Mercedes“ jį padegdamas, kitas supjaustė tūkstančius vertą kreditinę kortelę.

Tiesa.com
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Benamis šuo savo laimės laukė ilgai: senas gyvūnas pagaliau jaučiasi mylimas (1)

Benamis šuo savo laimės laukė ilgai: senas gyvūnas pagaliau jaučiasi mylimas
Šuo vardu Solo Los Andželo gatvėse praleido visą savo gyvenimą. Išsigandusį 11 metų šunį savo verandoje išvydusi moteris nusprendė jį pavadinti Solovino vardu – ispaniškai tai reiškė „jis atvyko vienas", rašo thedodo.com.

Katės liūdesys sulaukė populiarumo: internautai stebisi jos išvaizda (4)

Katės liūdesys sulaukė populiarumo: internautai stebisi jos išvaizda
Katėms labai pasisekė – jos gali visą dieną miegoti, būti glostomos, nemokamai valgyti ir nemokėti už nuomą. Tiesa, kai pamatysite žemiau esančias nuotraukas, suprasite, kad ne visos katės džiaugiasi savo lengvu gyvenimu, rašo BoredPanda.com.

Katinas kasdien apsilankydavo parduotuvėje: jo atminimui pastatė bronzinę skulptūrą (22)

Katinas kasdien apsilankydavo parduotuvėje: jo atminimui pastatė bronzinę skulptūrą
Katinas vardu Brutus kasdien nukeliaudavo 200 metrų nuo savo namų į vietinę parduotuvę Flintšyre, Velse. Čia jis žavėdavo pro šalį praeinančius lankytojus ir ramiai stebėdavo, kaip pristatoma nauja produkcija mėsos ir žuvies skyriuje, rašo BoredPanda.com.

Likimo nuskriausta kalytė pagaliau laiminga: su nauju šeimininku jai niekas nebaisu (10)

Likimo nuskriausta kalytė pagaliau laiminga: su nauju šeimininku jai niekas nebaisu
Penni pirmuosius savo gyvenimo metus su puse praleido užrakinta apleisto narkotikų prekeivių namo rūsyje. Ji kasdien buvo mušama ir apšaukiama, kol galiausiai gyvūnas buvo surastas ir išgelbėtas. Po siaubingos patirties kalytė buvo labai baikšti, kol vieną dieną sutiko Blaine'ą DeLucą, rašo thedodo.com.

Krokodilų gaudytojo sūnus seka tėvo pėdomis: berniuko nuotraukos stebina pasaulį (15)

Krokodilų gaudytojo sūnus seka tėvo pėdomis: berniuko nuotraukos stebina pasaulį
Dažnai sakoma – koks tėvas, toks ir sūnus. Šį posakį puikiai iliustruoja krokodilų gaudytojo Steve'o Irwino sūnus Robertas Irwinas, sekantis tėvo pėdomis ir su visu pasauliu besidalinantis kamera užfiksuotu gamtos grožiu, rašo BoredPanda.com.

Vestuvėse nepamiršo tų, kuriems trūksta meilės: vietoj puokščių dalino šuniukus (18)

Vestuvėse nepamiršo tų, kuriems trūksta meilės: vietoj puokščių dalino šuniukus
Samanthai Clark tai buvo ypatinga diena ir ji norėjo, kad diena taptų ypatinga ir mažiems beglobiams šuniukams. Nors tradiciškai nuotaka ir pamergės rankose turi laikyti gėlių puokštes, moteris sumanė jas pakeisti šuniukais, rašo thedodo.com.

Gamta krečia pokštus: kačių kailį puošia stebinančios dėmės (11)

Gamta krečia pokštus: kačių kailį puošia stebinančios dėmės
Peržvelgę BoredPanda.com atrinktas nuotraukas, įsitikinsite, kad katės puikiai moka užsimaskuoti ir įkūnyti bet ką nuo istorinių asmenybių iki bandelės su cinamonu. Ko tik jos nepadarytų, kad liktų neatpažintos, rašo BoredPanda.com.

Policijos gretas papildė 10 tarnybinių šuniukų: tik pažiūrėkite, kokie jie mieli (12)

Policijos gretas papildė 10 tarnybinių šuniukų: tik pažiūrėkite, kokie jie mieli
Lietuvos policija įsigijo 10 tarnybinių šuniukų. Maždaug po pusantrų metų jie jau bus apmokyti patruliuoti sulaikant pažeidėjus, sekti pėdsakais ieškant dingusių ar pasiklydusių žmonių, ieškoti pamestų daiktų, taip pat vykdyti bendro paklusnumo komandas. Dar po pusės metų mokymų galės ieškoti narkotinių ir psichotropinių medžiagų, praneša Policijos departamentas.

Išbandė neįprastą pramogą: ant irklenčių atsistojo su šunimis (2)

Išbandė neįprastą pramogą: ant irklenčių atsistojo su šunimis
Įprasta ežere pamatyti irklentininką, bet išvysti keliolika ant irklenčių plaukiančių šunų – reginys, vertas dėmesio. Plaukia tiek mažųjų veislių atstovai: tokie kaip ši cu, mopsai, stafordšyro bulterjerai, tiek didžiosios veislės – auksaspalviai retriveriai, samojedai.

Jaudinantis įrašas internete: daug iškentėjęs šuo tebemiega kartoninėje dėžėje (20)

Jaudinantis įrašas internete: daug iškentėjęs šuo tebemiega kartoninėje dėžėje
Kiekvieną naktį šunelis vardu Captain gali atsigulti bet kurioje minkštoje, patogioje prieglaudos lovelėje, tačiau nei viena iš jų jam netinka, rašo thedodo.com.

Neįprasta draugystė stebina internautus: vėžlys ir kalytė tiesiog neišskiriami (6)

Neįprasta draugystė stebina internautus: vėžlys ir kalytė tiesiog neišskiriami
Susipažinkite su Puka ir jos vėžliu Rocket Larry – iš prieglaudos atkeliavusiais geriausiais draugais, rašo BoredPanda.com.

Oro linijų bendrovė išgelbėjo beglobius gyvūnus: nuskraidino iš nusiaubto regiono (6)

Oro linijų bendrovė išgelbėjo beglobius gyvūnus: nuskraidino iš nusiaubto regiono
Audrai „Harvey“ Hjustone sukėlus smarkų potvynį, vienas iš oro linijų bendrovės „Soutwest Airlines“ lėktuvų tapo Nojaus arka ir buvo pripildytas beglobių gyvūnų, rašo BoredPanda.com.

Triušiuką nukankinusių merginų išpažintis: mus per švelniai nubaudė (25)

Triušiuką nukankinusių merginų išpažintis: mus per švelniai nubaudė
Šią antradienio pavakarę 17.35 val. LNK laidoje „Yra, kaip yra“ - šokiruojančios istorijos apie sunkius vaikus. Visai neseniai visą Lietuvą sukrėtė dviejų merginų – Urtės ir Editos istorija. Dovanotą triušį nukankinusios ir apie tai viešai pasigyrusios vilnietės tyrėjams aiškino nežinančios, kodėl tai padarė, bet teigė, kad dėl šio poelgio labai gailisi.

Gniaužia kvapą: Bengalijos katės keliones seka tūkstančiai (18)

Gniaužia kvapą: Bengalijos katės keliones seka tūkstančiai
Suki – pasakiško grožio Bengalijos katė iš Kanados, kuri nebijo savo mažomis letenėlėmis žengti į didelius nuotykius. Kiekviename žingsnyje ji atrodo elegantiškai, o tuo neleidžia abejoti įspūdingos jos kelionių nuotraukos, rašo BoredPanda.com.

Džiaugsmas kavos ir gyvūnų gerbėjams: gėrimus puošia augintinio atvaizdu (3)

Džiaugsmas kavos ir gyvūnų gerbėjams: gėrimus puošia augintinio atvaizdu
Kone kiekvienam jau teko matyti dekoruotus kavos puodelius, kuomet jų viršuje išvedžiojamos gėlių, drakonų ir Kalėdų eglučių figūros. Viena kavinė nusprendė pademonstruoti šį tą įspūdingesnio paversdama lankytojų kavos puodelius jų augintinių portretais, rašo thedodo.com.