Gegužės 26 d. 19 val. Mažųjų scenų kiemelyje (Kęstučio g. 62) prasidės „Trenksmas – nerk į tekstą!“

Poeziją ir muziką jungiantis renginys – įžanga į festivalį „Nerk į (garso) teatrą“. Laukia netikėta improvizacija – poezijos skaitymai ir gyvai atliekamos muzikinės improvizacijos – prie pulto atlikėjas Jaroška.

Lauks laisvas, pozityvios energijos nestokosiantis renginys, sakytinio žodžio ir elektroninės muzikos žanro gerbėjams. Publikai atiteks ne tik stebėtojo, bet ir komisijos vaidmuo. Renginį ves slemo gerbėjams pažįstamas Jovaras Kelpšas.

Slemo skaitovų registracija ČIA.

P.S. Po poezijos ir muzikos fiestos tame pačiame kiemelyje lauks Kauno kino centro „Romuva“ lauko kino seansas „Toks gyvenimas!“ ( rež. Olivier Nakache, Eric ).

Gegužės 27 d. 18 val. Kauno menininkų namų Putvinskio gatvės dieną vainikuos „Trenksmas – slemas grįžta į gatvę“.

Įspūdingas 60-to, į gatvę grįžtančio slemo sugrįžimas: du mėnesiai slemo kas vakarą, maždaug 150 valandų slemo, beveik 1000 valandų slemo. Jubiliejinis slemas vainikuos Putvinskio gatvės dienos šventę „Poezija po atviru dangumi“.

Žiūrovų laukia gyva kūryba, o slemerių – proginiai prizai ir jubiliejinė šlovė. Vedėjai – Jovaras Kelpšas ir Emilė Pliuščikaitė.

Slemo skaitovų registracija ČIA.

Birželio 1 d. 21 val. „Romuvos“ vasaros lauko kino sezoną atidarys renginys „Trenksmas – tekstas ir ekranas“. Dalyvių lauks „Oskaru“ apdovanota juosta „Mirusių poetų draugija“ bei komiškos sakytinio žodžio poezijos ir „stand up“ komedijos vakaras. Žiūrovų pamiltas aktorius Robinas Williamsas filme kvies atrasti gyvenimo, meno ir poezijos žavesį, o komikų, slemerių ir kitų pasakojimams neabejingų žmonių istorijos leis vasarą pradėti su šypsena.

Šiemet „Romuvos“ lauko kinas sugrįžta į NKDT Mažųjų scenų kiemelį (Kęstučio g. 62) ir žiūrovų čia lauks visą vasarą. Esant nepalankiam orui (stipriam vėjui, lietui), renginys persikels į „Romuvos“ kino teatro Didžiąją salę (Laisvės al. 54).

Slemo skaitovų registracija ČIA.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės