Didžiausias žiūrovų antplūdis teko G.Puccini operai „Madam Baterflai“ – ji buvo parodyta 5 kartus ir sulaukė beveik pusšešto tūkstančio lankytojų.

Per praėjusį sezoną LNOBT didžiojoje scenoje buvo parodyti 134 spektakliai, rampos šviesą išvydo 5 premjeros. Iš viso – 13 skirtingų pavadinimų operų, 14 baletų ir 7-ių pavadinimų spektakliai vaikams.

Remiantis salės užpildymo statistika, didžiausio populiarumo operų tarpe sulaukė „Madam Baterflai“ – salės užpildymas siekė net 113 proc., o baletų kategorijoje „varžėsi“ „Raudonoji Žizel“ ir „Ana Karenina“, surinkusios po 111 proc.

Atsižvelgiant į spektaklių lankomumo rodiklius bei pajamas už juos, praėjusio sezono LNOBT spektaklių TOP 10 atrodytų taip:

Opera „Traviata“;
Opera „Madam Baterflai“
Baletas „Ana Karenina“
Baletas „Gulbių ežeras“
Baletas „Dezdemona“
Baletas „Raudonoji Žizel“
Baletas „Spragtukas“
Baletas „Romeo ir Džuljeta“
Baletas „Rusiškasis Hamletas“
Opera „Likimo galia“

LNOBT žada ne mažiau įspūdingą ir ateinantį, 87-ąjį sezoną. Planuojama parodyti 143 spektaklius: 17 pavadinimų operų ir 21 pavadinimo baleto spektaklius. Jų tarpe – 5 premjeros Didžiojoje scenoje.

Sezono atidarymo proga, rugsėjo 15 d., LNOBT Operos studija pakvies žiūrovus į operos „Eugenijus Oneginas“ premjerą. Lapkričio 24 d. numatoma R.Strausso operos „Salomėja“ premjera. Naujuosius metus teatras siūlo pasitikti drauge su atnaujintu P.Čaikovskio baletu „Miegančioji gražuolė“, pavasarį – stebint R.Wagnerio operos „Valkirija“ premjerą 2007 m. kovo 10 dieną. Na o lygiai po metų, t.y. 2007 m. gegužės 25 d. teatras pakvies ne tik mažuosius teatro mylėtojus, bet ir jų tėvelius į ilgai lauktą neeilinę premjerą vaikams – R.Portman operą „Mažasis princas“.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės