LNOBT drauge su daugiau nei šimtu Europos ir kitų kontinentų operos teatrų, trupių ir festivalių Europos operos dienas švęs aštuntajį kartą. Šių metų tema – „Kelionė į operą“. Tad dar iki pagrindinių renginių teatras kviečia ateiti pasiklausyti pokalbių apie operą.

Pagrindinės programos gegužės 10 ir 11 d. akcentas – LNOBT operos stažuotojų bei Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentų jėgomis atliekama J. S. Bacho „Kavos kantata“. Tai bus teatralizuotas atlikimas, menantis dar 1976 m. OBT parengtą „Kavos kantatos“ sceninį pastatymą.

Naujojo „Kavos kantatos“ pastatymo muzikos vadovas Martynas Staškus – ne tik LNOBT dirigentas, bet ir LMTA studentų orkestro vadovas, režisierė Jūratė Sodytė. Pagrindinius vaidmenis atliks LNOBT operos stažuotojai Monika Sakalauskaitė (Lizetė) ir Raimundas Juzuitis (Šlendrianas). Tenoro partiją atliks LMTA studentas Edgaras Davidovičius, klavesino – LNOBT operos stažuotoja, pianistė Kristina Siomka. Antroji solistų sudėtis sudaryta iš LMTA studentų. Gros LMTA studentų ansamblis.

J. S. Bacho „Kavos kantata“ nuskambės LNOBT Kamerinėje salėje, prekybos centre „Go 9“ ir Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus kieme. Taip pat tradiciškai bus rengiamos ekskursijos po teatro užkulisius bei jau antrus metus teatras kvies ateiti kavos „Su Kipru“: pievelėje prie Kipro Petrausko paminklo galima bus maloniai pasišnekučiuoti su operos solistais.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės