Pirmasis, balandžio 23-iosios (penktadienio) koncertas rengiamas kaip padėka LNOBT rėmėjams, asmeniniams rėmėjams ir tiems žiūrovams, kurie atsisakė pinigų už turėtus bilietus į dėl pandemijos atšauktus spektaklius, skirdami juos kaip paramą teatrui.

Dabar jie pirmieji galės nemokamai pasigrožėti ištraukomis iš baletų „Spragtukas“, „Piaf“, „Amžinybė ir viena diena“, „Korsaras“, „Romeo ir Džuljeta“, „Procesas“, „Don Kichotas“.

Dviejų dalių koncerte žiūrovai scenoje regės pasiilgtas LNOBT baleto trupės žvaigždes Anastasiją Čumakovą, Gretą Gylytę, Olgą Konošenko, Haruką Ohno, Juliją Stankevičiūtę, Olesią Šaitanovą, Ernestą Barčaitį, Mantą Daraškevičių, Danielį Dolaną, Jeronimą Krivicką, Joną Laucių, Genadijų Žukovskį ir kt.

Gros LNOBT simfoninis orkestras, kuriam pasikeisdami vadovaus net penki dirigentai – Modestas Barkauskas, Julius Geniušas, Martynas Staškus, Robertas Šervenikas ir LNOBT vyriausiasis dirigentas Ričardas Šumila.

Balandžio 24-osios (šeštadienio) koncertą „Baleto gala. Nepapasakotos istorijos“ gyvai galės pamatyti 150 baleto labiausiai išsiilgusių žiūrovų, internetu įsigijusių renginio bilietus.

LNOBT žada atidžiai rūpintis savo lankytojais, kruopščiai vykdydamas Vyriausybės nustatytus saugumo reikalavimus. Tad išeinant iš namų ragina nepamiršti apsauginių kaukių ir tikina, kad baleto sugrįžimo šventė nepagailės nei puikių emocijų, nei geros nuotaikos.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės