Choro koncertas vyks Jonavos arenoje, jį stebės beveik 1000 karių iš Rukloje formuojamo NATO priešakinių pajėgų bataliono. Koncertas bus atviras ir Jonavos miesto gyventojams.

„Didžiuojuosi talentinga ir pilietiška mūsų choro komanda, kuri neraginama ėmėsi iniciatyvos ir nusprendė pasveikinti šalies ir mūsų sąjungininkų karius Lietuvos nepriklausomybės dienos proga. Šią kiekvienam lietuviui svarbią dieną norime padėkoti jiems už tarnybą ir mūsų visų teisės gyventi laisvoje Lietuvoje gynimą. Dėkojame Lietuvos kariuomenei ir Jonavos kultūros centrui, palaikiusiems mūsų iniciatyvą ir padėjusiems ją įgyvendinti“, – sakė dr. Egidijus Kaveckas, choro „Bel Canto“ meno vadovas.

Egidijus Kaveckas

Choras „Bel Canto“ koncerte NATO kariams pristatys garsiausių šiuolaikinių Lietuvos chorinės muzikos kompozitorių Vytauto Miškinio, Vaclovo Augustino kūrinius, populiariausio pasaulyje šiuolaikinio JAV kompozitoriaus Erico Whitacre kompozicijas, taip pat kitus kūrinius.

Prie choro „Bel Canto“ pilietinės iniciatyvos prisideda ir šviesos aparatūros nuomos bendrovė „Mano Disco“, kuri pasirūpins šviesų scenografija koncerto metu, taip pat choro bičiuliai iš vaizdo kūrybos kompanijos „3 kadrai“.

E. Whitacre'io ir choro "Bel Canto" koncertas "Revolution Together"

Lietuvos Nepriklausomybės dienai skirtas renginys Jonavos arenoje prasidės 14.30 val., choro „Bel Canto“ koncerto pradžia – 15 valandą.

Choro „Bel Canto“ meno vadovas ir vyriausias dirigentas Dr. Egidijus Kaveckas; antroji dirigentė ir chormeisterė Milda Zapolskaitė; chormeisterė ir koncertmeisterė Raminta Gocentienė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės