„Daugiausia susidomėjimo menininkių kūryba susilaukėme pirmąją mugės dieną, kuomet lankosi tik kviestiniai svečiai, tarp kurių daugiausia yra kolekcininkai, kuratoriai, meno specialistai bei menininkai. Menininkių darbais domėjosi kolekcininkai iš Japonijos, JAV, Prancūzijos, Kolumbijos ir, žinoma, Meksikos.“ – džiaugėsi „Editorial“ įkūrėjos.

„Meksikos kolekcininkai smalsūs, bet gana atsargūs ir labiau renkasi vietinių menininkų kūrybą, tačiau be tokių prisistatymų mūsų regiono menas apskritai nelabai pasiektų jų akių, tad svarbu nuosekliai reprezentuoti Lietuvos bei Baltijos šalių kūrėjus ir kūrėjas Lotynų Amerikoje,“ – teigia „Editorial“ bendra-įkūrėja Vitalija Jasaitė.

„Editorial“ erdvė per šešerius savo veiklos metus tapo aktualia erdve jauno meno pristatymui Lietuvoje. Aplink „Editorial“ buriasi ne tik menininkų, bet ir menu besidominčių žmonių bendruomenė, kuri susitinka, diskutuoja, bendradarbiauja, taip kurdama tolerantiško, atviro ir kūrybingo miesto atmosferą.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės