Animacijos naujienas pristatantis JAV leidinys „Animation Magazine“ būsimą serialą išskyrė tarp penkių jiems labiausiai įsiminusių. „Įsivaizduokite nedidelį serialą „Draugai“ jauniesiems gyvūnų draugams (be absurdiškai lengvai įperkamų Niujorko butų). Dailininko Gedimino Skyriaus sukurtas, Marijos Kavtaradzės ir Tito Lauciaus parašytas, Urtės Oettinger režisuotas naujas <...> lietuvių serialas „BFF“ – tai žavinga komedija apie nerangų meškiuką (Beną), nekantrią voverę (Fridą) ir kietą katiną (Fredį).“

„Mus sužavėjo detalios G. Skyriaus iliustracijos ir lengvas humoro jausmas, išryškinantis trijulės meilę vienas kitam, nepaisant socialinių ir šeimyninių skirtumų. <...> regis, šis serialas lengvai atras kelią į žiūrovų širdis“, – pagyras po pristatymo būsimam serialui žarstė Ramin Zahed iš „Animation Magazine“.

Vos per tris dienas „Cartoon Forum“ prisistatė net 80 projektų, tad atkreipti didžiųjų industrijos žaidėjų dėmesį buvo nemenkas iššūkis. „Pristatymai kasdien vyko vienu metu iškart trijose salėse. Tad pasirodymo metu sulaukti atėjusių BBC, „Disney“, „Warner Bros“ atstovų jau buvo nemaža sėkmė – supratome, kad dirbame teisingai“, – pasakoja animacinio serialo „BFF“ prodiuserė Agnė Adomėnė („Art Shot“).

„Prisistatę forume sulaukėme puikių atsiliepimų, būsimu serialu itin susidomėjo dideli vokiečių platintojai, o taip pat vokiečių, latvių, slovėnų, čekų televizijos, kalbėsimės ir su viena belgų prodiuserine kompanija“, – šiek tiek derybų užkulisių atskleidžia „BFF“ prodiuserė.

Tarptautinei auditorijai skirtą serialą „BFF“ įkvėpė mažiesiems lietuvių žiūrovams jau pažįstamas režisierės Urtės Oettinger 2020-aisiais sukurtas trumpasis animacinis filmas „Pieno baras“. Jo premjera įvyko festivalyje „Kino pavasaris“, filmas taip pat apkeliavo daugybę tarptautinių animacijos festivalių.

Naujajame 5–7 metų žiūrovams skirtame „BFF“ seriale pagrindiniai herojai yra trys vaikai: meškinas Benas, voverė Frida ir katinas Fredis. Jie labai mėgsta kartu leisti laiką, nepaisydami savo socialinių ir šeimyninių skirtumų. Seriale vaizduojami jų kasdienio gyvenimo iššūkiai, pabrėžiama empatijos ir buvimo kartu svarba. „Jūs negalite pasirinkti savo šeimos, bet galite pasirinkti savo draugus“, – sako „BFF“ herojai.

Serialą prodiusuoja lietuviai „Art Shot“ kartu su „GS Animation“ (Lenkija) ir „M–Films“ (Lietuva). Animacinio serialo „BFF“ gamyba prasidės 2023 m., žiūrovai jį išvysti galės 2025 m. S

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės