Čia filmo peržiūros lapkričio 16 dieną prasidedančiame Tarptautiniame Kairo kino festivalyje – seniausiame Artimųjų Rytų kino renginyje ir vieninteliame Tarptautinės prodiuserių asociacijų federacijos (FIAPF) kino festivalyje Afrikoje ir Artimuosiuose Rytuose, kuriam suteikta „A“ kategorija.

„Premjera šiame regione ne tik svarbi, bet ir nepaprastai intriguojanti. Vykstame susitikti su kitokios nei filmo veikėjai kultūros auditorija. Tokie susitikimai ypatingi, nes kartais žiūrovai pamato ir pajaučia dar daugiau, nei pasako kūrėjai. Ar jiems artimi filme keliami klausimai? Kokias mintis sukels Gabijos veikėjos išgyvenimai Kairo peržiūroje dalyvausiančioms žiūrovėms?“ – prieš susitikimą su Egipto publika, mintimis dalijosi filmo režisierė L. Lužytė.

O kol režisierė ruošiasi į dar vieną tarptautinę kelionę, mes kviečiame į pirmąjį smagų susitikimą su filmo herojais, kurie dalinasi savo išsakytomis ir nutylėtomis mintimis apie tikrąją šeimos laimę:


Filmas „Amžinai kartu“ pasakoja vienos šeimos istoriją. Žmona (akt. Gabija Jaraminaitė) – tobulą šeimą kurianti moteris. Vyras (akt. Dainius Gavenonis) – nepriklausomas kaskadininkas, žmonos nenorui vis sugrįžtantis į mylimą filmavimo aikštelę. Ir jų dukra (akt. Eila Grybinaitė), neapsikentusi gražių vakarienių ir amžino nesusikalbėjimo, vieną dieną pabėga ir praneša policijai, kad ji neturi tėvų. Bet moteris nepasiduoda – jos scenarijuje nelaimingų žmonių negali būti.

Sausio 13 dieną Lietuvos kino teatruose pasirodysiančio filmo anonsas:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt