Įspūdinga choreografija ir nuostabia gracija garsėjantis vienas geriausių pasaulyje Rusijos baletų prieš du metus Vilniaus ir Klaipėdos gyventojams dovanojo visai šeimai skirtą spektaklį “Spragtukas”, kuris sulaukė didžiulio pasisekimo tiek sostinėje, tiek uostamiestyje. Apie 60 šokėjų per pusantros valandos trukusį spektaklį suspėjo scenoje pasirodyti su beveik 200 prabangių kostiumų.

Pernai didžiųjų miestų Lietuvos žiūrovai per šventes mėgavosi naujausiu “Maskvos miesto baleto” pastatymu - trijų dalių baletu pagal garsiąją Viljamo Šekspyro pjesę “Romeo ir Džiuljeta”. Šis pastatymas buvo skirtas vieno garsiausių Rusijos choreografo ir “Maskvos miesto baleto” įkūrėjo Viktoro Smirnovo 70-ies metų jubiliejui.

Plačiame rusų baleto trupės repertuare, be “Spragtuko ir “Romeo ir Džiuljetos” taip pat galima rasti klasika tapusius rusų baletus “Miegančioji gražuolė”, “Gulbių ežeras”, populiariuosius “Don Kichotą”, Žizel”, “Pelenę”.

Šį kartą V. Smirnovo trupė Lietuvoje sušoks klasikinių spektaklių lyderį “Gulbių ežerą”. Kaip teigia meno kritikai, “Maskvos miesto baleto” atliekamas “Gulbių ežeras” – tai techniškai profesionaliausiai pastatytas ir vizualiai stulbinantis klasikinio baleto variantas.

“Maskvos miesto baleto” spektakliai “Gulbių ežeras”: gruodžio 29 d. Klaipėdos “Žvejų” kultūros rūmuose, gruodžio 30 d. – Kauno sporto halėje ir gruodžio 31 d. Vilniaus ledo rūmuose.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės