“Šiek tiek jaudinausi, nes kiekvienas senos dainos perdainavimas ją truputį keičia. Nesinorėjo paslysti. Smagu, kad Vaidas duetui įnešė naują, savitą spalvą. Studijoje tvyrojo gera, lengva nuotaika, tikiuosi kad jos gaivumo pavyko įpūsti ir naujai sudainuotam “Meilės duetui”, - sakė A.Smilgevičiūtė.

“Kūrinys labai žinomas, girdėtas tūkstančius kartų ir labai artimas. Didelė garbė jį dainuoti. Nepameluočiau, jei pasakyčiau, kad tai buvo svajonė, kuri pildosi”, - sakė V.Baumila.

“Ši legenda yra amžina, kiekvienas vyras savo laiku buvo Kastytis, o kiekviena moteris – Jūratė. Man labai svarbu, kad tai lietuviška legenda, mūsų kultūros dalis. Ši istorija jau yra kritusi žmonėms į širdis ir norime, kad ji ten liktų amžiams, kad ateinančios kartos jos nepamirštų”, - sakė roko operos režisierius Kostas Smoriginas.

Naujasis “Jūratės ir Kastyčio” pastatymas papildytas naujomis arijomis, kurias specialiai sugrįžimui parašė kūrinio autoriai – kompozitorius Rokas Radzevičius ir libreto autorius Rimvydas Stankevičius.

Be Jūratės (A.Smilgevičiūtė) ir Kastyčio (V.Baumila), scenoje taip pat išvysime žinomus ir mylimus aktorius ir dainininkus: Kostą Smoriginą (Kopų Senis), Olegą Ditkovskį (Perkūnas), Povilą Meškėlą (Neptūnas) ir Eveliną Sašenko (Kastyčio motina).

„Jūratės ir Kastyčio“ choreografas - Gytis Ivanauskas, scenografas - Marijus Jacovskis, kostiumų dailininkė - Liuka Songailaitė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės