Pakerėjęs milijonus klausytojų visame pasaulyje atlikėjas įrodė, kad dažniau su klasikine muzika siejamas fortepijonas gali atskleisti negirdėtas flamenko puses. Vienu geriausiu ispaniškojo džiazo pianistu vadinamas A. Alcarazas savo koncertuose įmagnetina atmosferą energingais ritmais ir džiazo improvizacijų audromis.

Dažniausiai jis pasirodo drauge su savo suburtu kvartetu, tačiau išskirtinai Kristupo vasaros festivalyje, koncerte skambins solo. Pasak jo, šis rečitalis – tarsi maža geriausių jo kūrinių retrospektyva bei atviras meilės prisipažinimas flamenkui.

„Nekantriai laukiu susitikimo su Kristupo vasaros festivalio klausytojais. Šis mano solo pasirodymas, kuriame flamenką atskleisiu fortepijono garsais, yra labai ypatingas. Pristatysiu geriausias savo kompozicijas, o flamenko žanras savaime suteikia galimybę parodyti savo tikrąjį „aš“, savo individualumą, melodijų pagalba perteikti jausmus ir emocijas. Išraiškingos melodijos apjungia viską; tai įkūnija vietą, kur muzika tampa viena išraiška, viena kalba, tampa Jūsų“, – apie artėjantį koncertą „Meilės prisipažinimas flamenkui“ kalbėjo A. Alcarazas.

Tarptautinį pripažinimą pelniusio ispano talentas įvertintas daugelyje konkursų, tarp jų – „Premio Filon“, „Festival del Cante de las Minas de La Union“ ir „Flamenco Today“.

Per 15 metų muzikinę karjerą pianistas savo kūrybą pristatė visame pasaulyje. Tarp daugelio aplankytų šalių yra JAV, Kuba, Izraelis, Meksika, Prancūzija ir kt. Šiuo metu fortepijono virtuozas koncertiniame ture pristato jau trečiąjį savo albumą „Agrupa Vicenta“.

Šv. Kotrynos bažnyčioje išgirsime ispaniškojo džiazo ir flamenko atstovo A. Alcarazo „Meilės prisipažinimą flamenkui“. Programoje skambės originalios atlikėjo kompozicijos. Koncertas rengiamas kartu su Ispanijos Karalystės ambasada.

DELFI
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Top naujienos