Balandžio 28 d. (šeštadienį), 18.30 val. Klaipėdos muzikiniame teatre laukiami visi, išsiilgę žaismingos pramogos, įspūdingų kostiumų ir dekoracijų bei norintys išgirsti, kaip skamba klasikinės muzikos ir džiazo derinys. Scenoje - viena muzikaliausių operečių, vengrų kompozitoriaus Paulo Abrahamo „Balius Savojoje“.

Tik kartą metuose vykstantis Balius Savojoje – ypatingas. Tai proga, kuomet į Nicą suvažiuoja damos ir ponai, ištroškę skandalingų naujienų. Už didžiausią Savojos Baliaus sensaciją "Figaro" redakcija kasmet įsteigia premiją - brangų paveikslą. Kam jis atiteks šį kartą? Štai čia ir prasideda patys netikėčiausi įvykiai ir nuotykiai, juokai persipina su liūdesiu, o dramatizmas su ironija.

Šeštadienio vakarą muzikiniame teatre turėsite galimybę pamatyti ir tai, ko įprastai nematote. Scenos užkulisiai, kitaip - teatro „akloji zona“, Julijos Rauluševičiūtės fotografijose tapo pagrindine scena, kurioje vyksta gyvenimas. Tikrasis gyvenimas. Prisimindami jos nuoširdų darbą ir betarpišką santykį su scenos atlikėjais teatro Kolonų salėje pristatysime ilgai lauktą fotografijų parodą - „Gyvenimas scenoje“.

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro savaitgalį balandžio 29 d. (sekmadienį), 17.00 val. vainikuos teatralizuotas koncertas „Didysis kankanas“. Gražiausius muzikinius I. Kalmano, F. Leharo, P. Abrahamo, J. Štrauso, F. Lou ir kitų kompozitorių šokių numerius Jums dovanos žavingi teatro baleto šokėjai, solistės Judita Butkytė, Rita Petrauskaitė, Loreta Ramelienė, Aurelija Dovydaitienė, galantiškasis solistas Mindaugas Rojus, teatro choras bei orkestras. Svečiuose - Kauno muzikinio teatro, Klaipėdos universiteto šokėjai ir šiuolaikinio šokio atlikėjas Petras Lisauskas.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės