"Jūratė ir Kastytis" yra visiems gerai žinoma legenda apie mirtingojo žmogaus ir jūrų valdovės meilę, pasibaigusią Gintarinių rūmų griūtimi. Tačiau naujoji roko opera nekartos populiarios legendos, o bus jos tęsinys.

Šio projekto sumanytojai ir organizatoriai yra roko grupė "Skylė". Jos lyderis Rokas Radzevičius BNS sakė, kad lietuviai, ypač pajūrio žmonės šia legenda didžiuojasi, todėl "dar kartą nutarėme įamžinti Jūratės ir Kastyčio temą - šį kartą miuziklo pavidalu".

Operoje vaidins ir dainuos žymiausi muzikos atlikėjai - Aistė Smilgevičiūtė, Marijonas Mikutavičius, Kostas Smoriginas, Olegas Ditkovskis, Stepas Januška, Saulė.

Roko operos "Jūratė ir Kastytis" kūrybinė grupė tikisi, kad "tai bus muzikos, modernaus šokio, pirotechnikos elementų ir ugnies efektų junginys, kuriame sau peno atras tiek jaunas, tiek senas". Be to, į operos veiksmą bus įtraukti ne tik gyvi atlikėjai, bet ir šešėlių bei lėlių teatras.

Šaltinis
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją