„Jau trejus metus „Kino po žvaigždėmis“ sezoną pradedame lietuviškos kino klasikos seansais. Įsitikinome, kad žiūrovai į šiuos kultūriškai ir istoriškai svarbius filmus eina su didele meile. Nepaprastai džiugina tai, kad į klasikos seansus susirenka daug jaunų žmonių, kuriems tai dažnai tampa pirma pažintimi su mūsų šalies kino paveldu. Būtent todėl nutarėme sezoną užbaigti šiuo, puikiai vasaros pabaigai tinkančiu, jautriu ir nostalgišku filmu“, – filmo pasirinkimo priežastis pranešime žiniasklaidai atskleidė „Kino po žvaigždėmis“ vadovė Andrė Balžekienė.

Filme „Vasara baigiasi rudenį“ saulės nugairintų gamtos peizažų fone skleidžiasi gyvenimiška drama, apie meilės trikampyje įsipainiojusius tėvą ir sūnų. Dėl sunkios avarijos Jakimkus (akt. Algimantas Masiulis) daug metų kalėjo. Jam grįžus į sūnaus Viliaus (akt. Valentinas Masalskis) gyvenimą, susitinka du žmonės, kurių nesieja bendra praeitis. Tėvas ir sūnus išsinuomoja kambarį pas jauną, mažą mergaitę auginančią našlę (akt. Vaiva Mainelytė). Kartu dirbdami jie pamažu gludina aštrius santykius, tačiau po vienu stogu gyvenančių trijų žmonių likimai neišvengiamai susipina ir vos užsimezgusiems šiltiems jausmas iškyla pavojus.

„Kinas po žvaigždėmis“ žiūrovų lauks iki pat rugpjūčio 29 d., kiekvieną darbo dienos vakarą, Didžiajame Valdovų rūmų kieme, Katedros a. 4, Vilniuje.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės