Liepos 9-ąją nuostabiausių meilės dainų klausytis kvies sopranas Ona Kolobovaitė, tenoras Egidijus Bavikinas ir pianistė Audronė Juozauskaitė.

Į programą atlikėjai įtraukė jausmingas melodijas, pasaulyje išgarsintas tokių scenos žvaigždžių kaip S. Brightman ir A. Bocelli.

Koncerte skambės A. L. Weberio „Amigos para siempre“, „All I ask of you“, „Pie Jesu“, C. Gardelio „Por Una Cabeza“ ir daugelis kitų širdį glostančių dainų.

Publikos numylėtiniai – mecosopranas Evelina Sašenko ir bosas Liudas Mikalauskas – kartu su pučiamųjų sekstetu „Brass Bravo“ kvies į pasimatymą liepos 23 dieną.

Solistai auksines Benjamino Gorbulskio dainas papildys nuotaikingais pasakojimais iš šio kompozitoriaus gyvenimo, jo sparnuotomis frazėmis ir anekdotais. Galbūt vieniems šis koncertas taps nostalgišku retro Vilniaus prisiminimu, kitiems – atradimu, tačiau tai tikrai bus vienas labiausia įsimintinų šios vasaros pasimatymų.

Ne tik meilės, bet ir dramos bei nuotykių žada kompozitorius ir alikėjas Chrisas Ruebensas.

„Gyvenimas kaip filmas“, – sako charizmatiškasis belgas, Lietuvos muzikos mėgėjams pažįstamas kaip Baltijos gitarų kvarteto narys ar muzikinio projekto „Café de Paris“ autorius.

Naujoje programoje rugpjūčio 13 d. skambės žymiausių kino filmų muzika, kviesianti ieškoti nuotykių su Karibų piratais, atrasti lobius su Indiana Džonsu, svajoti su Amelija iš Monmartro.

Pats Chrisas šioje programoje pasirodys kaip vokalistas, gitaristas ir ukulelės meistras, o scenoje jam talkins akordeonistas Nerijus Bakula, smuikininkas Tadas Dešukas ir kontrabosininkas Vytis Nivinskas.

„Melodijos ne tik atspindi filmo nuotaiką, bet ir pačios pasakoja atskirą istoriją“, – sako kino filmų muzika besidomintis gitaristas. Tik atvykę sužinosite, kokia istorija bus papasakotą šį kartą.

Festivalio organizatoriai ir dvaro šeimininkai į koncertus kviečia atvykti anksčiau, bilietus į koncertus įsigiję lankytojai galės nuo 15 val. apžiūrėti pastatus, pasivaikščioti parko takeliais bei pasigrožėti tvenkiniais, o gal net surengti pikniką. Norint apžiūrėti paties dvaro patalpas, būtina iš anksto susitarti su administracija. Vaikai iki 7 m., neužimantys atskiros sėdimos vietos, į koncertus Taujėnų dvaro parke įleidžiami nemokamai.

Visi koncertai vyks Taujėnų dvaro parke, tad prieš išvykdami į muzikinį pasimatymą patikrinkite oro prognozes – gali prireikti skėčio, lietpalčio, o gal net šilto pledo – juk lietuviška vasara – kaprizinga viešnia.

DELFI
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Susiję straipsniai
Monika Liu išpildys savo svajonę

Kristupo vasaros festivalis netrukus atsisveikins iki kitų metų. Tad nenuostabu, jog du mėnesius trukusio muzikinio maratono finalinis akord...

Top naujienos