„Žinote, aš menkai kol kas orientuojuosi savo teisėse. Bet, taip, M. Budraičiui, kai jis prieš mėnesį man pasiūlė išeiti savo noru, aš pasakiau, kad išeisiu kartu su juo. Paskui šiandien ryte kartu su visa žiniasklaida gavau laišką apie mano etato naikinimą, atleidimą. Nežinau, kaip bus, matyt, man teks išeiti pirmam, bet darysiu viską, kad teatre neliktų ir Martyno“, – LRT televizijai antradienį sakė dramaturgas.

ELTA primena, kad su dabar jau atstatydintu LNDT meno vadovu Oskaru Koršunovu ir dramaturgu M. Ivaškevičiumi į teatrą atėjęs M. Budraitis žiniasklaidoje pranešė, kad, pasikeitus teatro kūrybinės veiklos krypčiai ir pradėjus dirbti naujiems meno vadovams, dramaturgo M. Ivaškevičiaus pareigos tampa perteklinės. Todėl nuspręsta, kad M. Ivaškevičius teatre nebedirbs nuo 2023 m. kovo mėn., antradienį buvo rašoma teatro pranešime žiniasklaidai.

M. Budraitis žurnalistams sakė, kad jis nenorėjęs dirbtinai priversti naujųjų teatro meno vadovų ir M. Ivaškevičiaus dirbti kartu.

„Vis tik Marius su Oskaru yra tikrai toks kūrybinis tandemas, ir tikrai visiems gerai žinomas, ir jie turi savo viziją, savo matymą. Trys nauji meno vadovai atėję, jie taip pat turi savo viziją, ir savo kryptį, ir dabar dirbtinai juos priversti dirbti kartu, tiesiog nematau tokios galimybės“, – teigė generalinis direktorius.

ELTA
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
Top naujienos