– Esate Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventė, studijas baigėte 2008 m. Kaip prisimenate studijų laikus? Ar patiko studijuoti?

– Tą laikotarpį pamenu kaip patį įspūdingiausią ir studijų, ir draugystės metą, kai energija bei produktyvumas viršija visas sveiko proto ribas. Tai, kad studijos tiesiogiai susijusios su kūrybiškumu, formavo ir asmenybės bruožus, ir socialinius santykius, ir pasaulėžiūrą.

– Kokie ryškiausi prisiminimai?

– Ko gero, specialybės egzaminai, kurie asocijuojasi su neadekvačiu jauduliu ir milžinišku atsakomybės jausmu. Tačiau su malonumu prisimenu savo ir kurso draugų kūrybines paieškas, bendrą darbą ir pirmus atlikėjiškus vaisius.

– Ką davė studijos?

– Be abejo – žinių bagažą, be kurio profesiniame gyvenime toli nenuvažiuosi. Labai svarbus ir muzikinio skonio formavimas bei galimybė mokytis iš ypatingų dėstytojų.

– Ar bendraujate su buvusiais kurso draugais?

– Tiesą sakant, labai retai. Bet galiu pasidžiaugti, kad visi save viena ar kita forma realizuoja kūrybiniuose baruose.

– Dabar pati esate LMTA docentė. Ar dabartiniai studentai yra kitokie, ar panašūs į jus ir jūsų kursiokus?

– Tiesą sakant, pastebiu daugiau skirtumų nei panašumų. Tačiau keičiasi kartos, tad stebėtis, matyt, nereikia.

– Akademijos gimtadienio koncerte atliksite Ástoro Piazzollos kūrinius. Kuo jums patraukli ši muzika?

– Ástoro Piazzollos dainos patrauklios todėl, kad kiekviena yra tarsi atskiras monospektaklis apie moterį. Melodijos paprastos, tačiau instrumentuotės turtingos. Emocijos ryškios, bet kartu ir subtilios. Poetiniai tekstai – genialūs. Ši muzika kapsto giliai.

– Ką galite pasakyti apie savo scenos partnerius?

– Galiu tik šilčiausiais žodžiais apibūdinti maestro Raimondą Sviackevičių, Tado Motiečiaus „fanė“ esu jau seniai. Ir naujas potyris, kurio labai laukiu – muzikavimas su akordeonų orkestru. Labai ypatingas, savitas ir jaudinantis skambesys!

– Kaip pakviestumėte į Akademijos šventę ir savo pasirodymą publiką?

– Pakviesčiau į renginį institucijos, kurios auklėtiniai, nepabijosiu pasakyti, garsiausiai pasauliui kalba apie Lietuvą ir jos kultūrą.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės