Solistė I. Prudnikovaitė neslepia, kad koncertuoti kartu su J. Miliumi ir Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru ją paskatino draugystė.

„Tiek su Jeronimu, tiek ir su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru bei maestro G. Rinkevičiumi mus sieja labai šilti santykiai. Būtent su šiuo kolektyvu bent jau Lietuvoje koncertuota daugiausia. Dainuoti diriguojant maestro visada išskirtinis malonumas. Dievinu kokybę, tikslumą ir bendrą muzikos pojūtį. O Jeronimas apskritai yra ypatingas žmogus“, – yra sakiusi dainininkė.

I. Prudnikovaitė yra prisipažinusi, kad Valentino diena jai nėra ypatinga šventė, nes progų džiaugtis meile ir artumu yra daugybė.

„Absoliuti palaima gali ištikti nebūtinai puikios vakarienės metu, o ir lakstant su vyru ir dukra po sniegą, spaudžiant baisiam šalčiui. Arba jaukiai susikuitus stebėti, kaip kieme šmirinėja lapė. Arba, galų gale, diskutuoti apie ką nors iki nukritimo. Svarbu, kad nebūtų abejingumo“, – kalbėjo solistė.

I. Prudnikovaitė yra įsitikinusi, kad jei santykiai su mylimu žmogumi yra pilnaverčiai, jokio papildomo rekvizito ar „pritempto“ spektaklio tikrai nereikia.

„Žinau, kad šiais laikais stilinga trimituoti ir, pageidautina, viešinti savo siurprizus antrajai pusei, bet man svarbiausia tai, kad yra didelis noras būti kartu ir galimybė visiškai atviromis akimis žiūrėti vienam į kitą“, – sakė garsi atlikėja.

Paklaustas, ar nesunkus rokeriui meilės dainų amplua, J. Milius tikino, kad dėl to problemų tikrai nekyla.

„Meilės dainas, norime ar nenorime, žinome visi. Tai tie kūriniai, kurių melodijos kiekvienam „kažkur girdėtos“, kurias nejučiomis niūniuojame galvoje pusdienį, netyčia išgirdę per radiją, – kalbėjo vokalistas. – Galų gale, beveik visi duetai yra apie meilę, laimingą ar nelaimingą, tad ir mūsų koncertuose jie skamba, nes dainos apie meilę buvo, yra ir visada bus aktualios. Aš, kaip ir mes visi, nuolat išgirstu senų ir naujų dainų apie meilę. Ir jei kuri tikrai patinka – aš ne prieš sudainuoti savo interpretaciją.“

Darbas su simfoniniu orkestru žinomam roko atlikėjui jau seniai nėra naujiena.

„Koncertuoti su orkestru yra ypatinga, nes tai – kelios dešimtys profesionalų, tam tikra prasme aukojančių savo solines ambicijas vardan bendro rezultato. Jie papildo vienas kitą, kvėpuoja vienu ritmu, kad sudarytų galingą visumą bei sukurtų energiją ir atmosferą vientiso organizmo, alsuojančio klausytojui, – kalbėjo J. Milius. – Dauguma rokerių svajoja atlikti savo autorinę muziką akomponuojant orkestrui. Esu laimingas, nes ir tai jau teko patirti, kai kartu su gitaristu Enriku Slavinskiu atlikome „Soul Stealer“ kūrinius festivaliuose „Operetė Kauno pilyje“. Kaskart koncertuoti su orkestru man yra rimta ir solidu.“

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės