Bene didžiausia spektaklio staigmena – O. Kolobovaitės sugrįžimas į operos sceną. Pastaruosius keletą metų dainininkė buvo tarsi dingusi iš operos pasaulio, nors „Figaro vedybų“ premjerose 2010 m. ji dainavo žavų jaunuolį Kerubiną. Sugrįžimo pranašu tapo O. Kolobovaitės dalyvavimas pavasarį LNOBT rengtoje kasmetinėje solistų perklausoje. Solistė pasirodė sėkmingai, tad buvo pakviesta pagrindiniam Siuzanos vaidmeniui „Figaro vedybose“.

Ona Kolobovaitė

Grafą Almavivą birželio 11-ąją pirmą kartą dainuos Laimonas Pautienius. Solistui vaidmuo nėra naujas – šią partiją jis atlieka Vokietijoje (L. Pautienius dirba teatre „Deutsche Oper am Rhein “ Diuseldorfe ir Duisburge), Grafą yra dainavęs Latvijos nacionalinėje operoje Rygoje. Tačiau įsilieti į kitokios, labiau klasikinės stilistikos spektaklį reikia laiko. Tad L. Pautienius drauge su kitais solistais jau keletą savaičių repetuoja spektaklį.

Beje, dainuoti Grafienės iš Vokietijos atskrenda Sandra Janušaitė, kuri vėl aktyviau įsilieja į LNOBT spektaklius po mažiausiai metų pertraukos, mat solistė itin intensyviai dainuoja Eseno operos teatre.

Vis dėlto paminėtos buvo tik dvi skambios debiutuojančių dainininkų pavardės, o kas gi tie kiti keturi spektaklio naujokai? Atėję į „Figaro vedybas“ turėsite progos susipažinti su dviem jaunom perspektyviom solistėm – Dovile Kazonaite (pirmą kartą dainuos Kerubiną) ir Lina Dambrauskaite (pirmą kartą Barbarina).

Taip pat galėsite įvertinti nuo kito sezono etatiniu LNOBT solistu tapsiantį tenorą Mindaugą Jankauską, pirmą kartą kuriantį Dono Kurcijaus vaidmenį, bei pasiklausyti, kaip naują vaidmenį atlieka Egidijus Dauskurdis (pirmą kartą sodininkas Antonijus).

Taip pat dainuos Liudas Mikalauskas (Figaras), Laima Jonutytė, Rafailas Karpis, Tadas Girininkas. Diriguos spektaklio muzikos vadovas Martynas Staškus.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės