Kartu su jais paleisti fontanų atvyko meras Vitas Matuzas. Jis tikino, kad nuo šių metų toks renginys Panevėžyje turėtų tapti gražia tradicija.

Nors ši menka šventė, pasak jo, nepasieks tokio lygio, kaip Sankt Peterburge ar kituose didžiuosiuose pasaulio miestuose, trykštantys fontanai ir linksma muzika ne vienam praeiviui turėtų pakelti nuotaiką.

„Bėgantis vanduo man asocijuojasi su laisve“, – sakė meras.

Ištryškusiais fontanais džiaugėsi ir į aikštę savo dukrytę Nedą atsivedusi panevėžietė Jolita Tonkuvienė. Moteris teigė nežinojusi, kad vyks toks renginys, bet netikėtai išvydusi kylančias vandens sroves pasijuto itin pavasariškai.

„Malonu, kad Panevėžyje yra tokia vieta, kur skamba muzika, trykšta fontanai, o aplinkui vaikšto laimingi žmonės. Kai sulaukiu svečių iš kitų miestų, visada juo čia atsivedu. Laisvės aikštė, manau, – Panevėžio pasididžiavimas“, – kalbėjo praeivė.

Tačiau toks smagus renginys – ne vienintelis miestiečiams skirtas siurprizas. Meras užsiminė, kad Senvagėje planuojama įrengti „dainuojančius“ fontanus. Įsimintiną reginį sukurs muzika, šviesos efektai ir vanduo.

"Sekundė"
Top naujienos