Pirmą kartą šio žanro scenoje debiutuoja žymus atlikėjas Deividas Norvilas - Deivis.

„Labai džiaugiuosi galimybe būti su tokiais aktoriais vienoje scenoje. Nors komedijos žanras man nėra svetimas, tačiau manę laukia didelis išbandymas. Daug klausinėju kolegų bei režisieriaus, kurie man labai padeda ir mane palaiko“, - įspūdžiais dalinasi Deivis.

Pasak jo, kol kas net repeticijose jaudulys yra didžiulis.

Režisieriaus darbo, po ilgos pertraukos, ėmėsi Adolfas Večerskis. „Domino“ teatro žiūrovams jį pažįsta kaip populiariojo spektaklio „Meilė pagal grafiką“ kūrėją.

"Tai bus didžiausias mūsų teatro pastatymas, kuriame dirbs tokia unikali ir visiems puikiai pažįstama komanda. Šis spektaklis, manau, nustebins daugelį ne tik savo režisūriniais sprendimais, bet personažų charakteriais, kuriuos įkūnys talentingi aktoriai", - sako teatro vadovas Egidijus Baranauskas.

Komedija pastatyta pagal žymaus rašytojo ir dramaturgo Branislavo Nušičiaus pjesę.

B.Nušičiaus komedines pjeses itin mėgsta įvairiausi pasaulio teatrai. Visi pastatymai sulaukia neįtikėtino populiarumo. Daugelis šio autoriaus pjesių yra virtę kino filmų scenarijais, sulaukę daugybės apdovanojimų. Kaip tikina daugelis kritikų, ne veltui savo laiku pats autorius yra pasakęs: „Geriau mirti gyvenant, nei gyventi mirusiam“.

Apie komediją:

Turtingos šeimos galva (Saulius Siparis) nutaria pasipuikuoti prieš aplinkinius ir nusprendžia savo sūnui (Deivis) suteikti filosofijos mokslų daktaro išsilavinimą. Tačiau krimsti mokslų jam nelemta, dėl jo lengvabūdiško gyvenimo. Tad mokyttis, jo atžalos vardu bei pavarde, išsiunčiamas sūnaus draugas (Eimutis Kvoščiauskas).

Po kelerių metų studijų užsienyje, sulaukia grįžtančio sūnaus draugo su filosofijos mokslų daktaro diplomu. Tačiau netikėta telegrama sujaukia turtingo jaunuolio tėvo planus ir atskleidžia tikrąją daktaro laipsnio prie sūnaus pavardės kainą. Įkandin telegramai į namus atskriejęs laiškas pribloškia tėvą... Į jo namus atvyksta...
profesorius... marti... ir anūkas?! Ramus tėvo gyvenimas virsta pragaru...

Premjeros "Daktaras" pasirodymai:

2012-04-02 19:00, Vilnius, „Domino“ teatras
2012-04-03 18:00, Kaunas, „Girstutis“
2012-04-06 19:00, Vilnius, „Domino“ teatras
2012-04-07 19:00, Vilnius, „Domino“ teatras
2012-04-08 19:00, Vilnius, „Domino“ teatras
2012-04-12 18:00, Marijampolė, kultūros centras
2012-04-23 19:00, Klaipėda, koncertų salė
2012-04-26 18:00, Šiauliai, kultūros centras

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės