Šventiniame vakare netrūks muzikos ir geros nuotaikos, pasiilgti ir mėgiami atlikėjai keis vieni kitus scenoje, o renginio šeimininkas – aktorius Andrius Bialobžeskis sukurs jaukią ir įkvepiančią atmosferą – ką jis puikiai moka. Organizatoriai pažada, kad vakaro metu bus ir netikėtumų, bus ir atradimų, tai laikydami vieša paslaptimi.

Scenoje pasirodys net devyni atlikėjai, kurių dainos skamba naujoje plokštelėje: Vladas Bagdonas, Andrius Kaniava, Saulius Bareikis, Gediminas Storpirštis, Vilija Radvilė, Darius Žvirblis, Vygantas Kazlauskas, Giedrius Arbačiauskas ir grupė „Baltos Varnos“ akustiškai.

Bus prisiminti ir neseniai iškeliavusieji, tačiau palikusieji ryškius pėdsakus bardų muzikos istorijoje.

Naujas Lietuvos bardų dainų rinkinys – tarsi spalvotas žanro kaleidoskopas, kuriame pristatomi tiek patį žanrą formavę kūrėjai – „Dainos teatras“, grupė „Adios“ su Andriumi Kulikausku, Sauliumi Bareikiu bei Olegu Ditkovskiu, Vladas Bagdonas, Kostas Smoriginas, Sigitas Jakubauskas su Gintaru Dzidoliku – tiek jaunieji, praplėtę žanro ribas, atlikėjai: Alina Orlova, Darius Žvirblis, „Baltos varnos“.

Antra muzikinės antologijos dalis liudija svarbius ir įdomius pokyčius bardų muzikoje.

Todėl belieka kalendoriuje pasižymėti liepos 30 dieną, įsigyti bilietus ir kartu su draugais ar artimaisiais atvykti į Vasaros terasą, Vilniuje.

Visiems 13-ojo „Bardai LT“ gimtadienio prietaringiems ir neprietaringiems svečiams gera nuotaika – įskaičiuota.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės