Tikimasi, kad per savaitę truksiančią „Atverk teatro duris“ akciją apie 6000 žiūrovų pamatys Lietuvos teatrų spektaklius ir koncertus.

Kultūros ir sporto mecenatas, Ūkio banko investicinės grupės prezidentas Vladimiras Romanovas, daugelį metų svečius pakviesdavęs į išskirtinę teatro šventę „Senieji Naujieji metai“, šiemet jai suteikė naują turinį – subūrė Lietuvos teatrus atverti duris visos šalies žiūrovams.

Labdaros projekte „Atverk teatro duris“ dalyvauja Kauno dramos teatras, Šiaulių dramos teatras, Alytaus miesto teatras, Marijampolės dramos teatras, Rusų dramos teatras, Nacionalinė filharmonija, Jūrų muziejus, Oskaro Koršunovo teatras, Kauno valstybinė filharmonija, Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras ir Panevėžio J.Miltinio dramos teatras.

Teatrų vadovai sakė, kad Lietuvoje daug kalbama apie socialinę atskirtį, tačiau visiškai neprabylama apie kultūrinę atskirtį - kultūros renginiai yra prieinami gana siauram Lietuvos žmonių ratui. Tai lemia ir finansinės šalies gyventojų galimybės, ir geografinė atskirtis, ir bendras suformuotas požiūris bei kultūrinė elgsena.

Bilietus į spektaklius ir koncertus žiūrovai galės pasiimti Ūkio banko filialuose Vilniuje,
Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir Marijampolėje, pateikę jų statusą liudijantį pažymėjimą (pensininko, studento, neįgaliojo ir t.t.). 30 proc. visų bilietų bus išdalyta vaikų ir senelių namams ir kitoms socialinėms institucijoms.

Pirmąkart Lietuvoje vykstantį nacionalinį teatrų projektą „Atverk teatro duris“ inicijuoja Lietuvos kultūros ir sporto mecenatas Vladimiras Romanovas.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės