Ketvirtojo kėlinio pabaigoje namuose žaidusi „Grissin Bon“ ekipa turėjo saugią persvarą (66:58), bet netrukus pralaimėjo atkarpą 1:10 ir likus žaisti 3 sekundes atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje – 67:68.

Vis tik šio laiko šeimininkams užteko – idealiai trenerio nubraižyta derinį išpildę žaidėjai sukūrė progą visiškai laisvam atakuoti R. Kaukėnui, kuris tarsi Kobe Bryantas metimu atsilošus pataikė dvitaškį.

Lietuvis taip pat buvo ir rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Per 27 minutes gynėjas pelnė 15 taškų (2/3 dvit., 2/4 trit., 5/6 baud. met.), atkovojo 1 ir prarado 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, prasižengė 3 sykius, išprovokavo 7 varžovų pražangas ir surinko 15 naudingumo balų.

Jam geriausiai talkino tautietis Darjušas Lavrinovičius. 36-erių „Brolis“ ant parketo praleido 23 minutes, per kurias surinko 14 taškų (4/8 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 2 ir prarado 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, dukart pažeidė taisykles, išprovokavo 1 pražangą ir surinko 11 naudingumo balų.

Ši pergalė itin klampioje B grupėje leido „Grissin Bon“ su 5 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais pakilti į antrąją poziciją.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)