„Kojų nėra, rankos silpnos, nedametame iki krepšio.Tikimės garbingai pralošti, kad tik ne sausai“, – po apšilimo, prieš dvikovą Vilniaus Gedimino technikos universiteto salėje sakė D. Lavrinovičius.

„Iš vežimėlio tai kažkaip nelabai, iš trečio karto dametu į krepšį. Žaidžiame pirmą kartą ir iš karto gavome patį stipriausią varžovą“, – broliui Darjušui pritarė Kšyštofas Lavrinovičius.

Varžovai – ne vienus metus Lietuvos vežimėlių krepšinio rinktinei atstovavę K. Skučas ir V. Skučas.

„Jiems tai bus iššūkis, nes vienas dalykas yra atsisėdus pabandyti mesti ar pavažiuoti truputį. Tačiau kitas dalykas yra žaisti, tai yra kur kas sunkiau“, – dvikovos eigą prognozavo K. Skučas.

„Metimas gal labai ir nenukentės, nes pasėdėję, prisitaikę jie tai padaryti galės. Bet jiems valdymas vežimėlio bus tikrai sudėtingas dalykas“, – apie iššūkius varžovams pasakojo V. Skučas.

Mačo teisėjo aikštėje ir projekto vedėjo vaidmuo teko paralimpiniam čempionui Mindaugui Biliui.

„Tikiu, kad projektas bus įdomus žmonėms. Visuomenė artimiau susipažins su paralimpiniu sportu, pamatys, kaip mūsų atletai treniruojasi, o sveikieji sportininkai patys pajus, ką gi reiškia varžytis sėdint vežimėlyje nematant ar negalint valdyti kai kurių kūno dalių.

Iš anksčiau turime nufilmavę pirmus tris „Paralimpinio iššūkio“ epizodus, kuriuos transliuosime per artimiausias kelias savaites. Planuose – dar ne vienas epizodas, o filmavimai bus atnaujinti, kai tik bus atidarytos sporto bazės ir atletai grįš į įprastą gyvenimą.

Noriu padėkoti visiems, kurie prisideda prie šio projekto gyvavimo: sportininkams, komandai, taip pat pagrindiniams Lietuvos paralimpinio komiteto partneriams UAB „Euloto“, kurie finansuoja šį projektą“, – pasakojo Lietuvos paralimpinio komiteto prezidentas M. Bilius.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Krepsinis.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės