Nors rungtynes minispurtu 10:3 pradėjo svečiai, NBA vicečempionai labai greitai atsikvošėjo ir po Duncano Robinso tritaškių fontano antrame kėlinyje ėmė triuškinti savo varžovus – 61:38.

Tiesa, po pertraukos Zionas Williamsonas kartu su Brandonu Ingramu ant savo sparnų sugrąžino saviškius į kovą dėl pergalės: trečiame ketvirtyje į aikštę nebegrįžus čiurną susižeidusiam Jimmy Butleriui „Pelikanai“ sumažino savo atsilikimą iki vienženklio – 88:79.

Lemiamame kėlinyje intriga dar labiau augo: po J. J. Redicko tolimo šūvio – 91:85. Vis dėlto sunkiu šeimininkams metu iniciatyvos ėmęsis Goranas Dragičius sustatė viską į savo vietas – 101:87.

Nugalėtojams 23 taškus surinko D. Robinsonas (7/13 tritaškiai), 18 – Goranas Dragičius (9 rezultatyvūs perdavimai), 17 – Bamas Adebayo, 12 – Avery Bradley, po 11 – Tyleris Herro ir Preciousas Achiuwa.

Atvykėliams iš Luizianos valstijos net 60 taškų pelnė Z. Williamsono ir B. Ingramo duetas: Zionas suvertė 32 (11/19 dvitaškiai, 0/1 tritaškis, 10/15 baudos, 14 atkovotų kamauolių), o Brandonas – 28 taškus (3/9 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 10/11 baudos). 12 taškų pridėjo Joshas Hartas (9 rez. perd.).

Tuo metu praėjusio reguliariojo sezono laimėtojai Milvokio „Bucks“ (1/1) namuose net 138:99 (33:25, 33:31, 34:20, 38:23) sutriuškino savo žaidimo kol kas neatrandančius San Fransisko „Golden State Warriors“ (0/2).

Komandas trečio kėlinio pradžioje dar skyrė tik aštuoni taškai (72:64), tačiau to paties ketvirčio pabaigoje „Bucks“ jau pirmavo 100:76, o vėliau jų persvara viršijo ir 40 taškų ribą.

Milvokiečiams 31 tašką sukaupė Khrisas Middletonas (6/8 tritaškiai), 15 – Giannis Antetokounmpo (4/14 metimai iš žaidimo, 7/15 baudos, 13 atk. kam.)

GSW pajėgoms 19 taškų įmetė Stephenas Curry (2/10 tritaškiai), 18 – Jamesas Wisemanas.

Primename, kad pirmame ture „Kariai“ taip pat beviltiškai 99:125 nusileido Bruklino „Nets“ kolektyvui.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (16)