Dar pirmajame kėlinyje aikštės šeimininkai įgijo dviženklę persvarą, o antrajame pirmavo didžiausiu 18 taškų skirtumu šiose rungtynėse.

Tiesa, „Warriors“ ginklų nesudėjo, po pertraukos surengė spurtą ir pirmą kartą nuo dvikovos pradžios persvėrė rezultatą savo naudai. Vis dėlto tai truko neilgai.

Emocingai sirgalių palaikoma „Celtics“ komanda susigriebė, susigrąžino turėtą iniciatyvą ir solidžiai pirmaudama užbaigė rungtynes pergale.

Ketvirtajame kėlinyje kojos traumą patyrė „Warriors“ lyderis Stephenas Curry, ant kurio kojos grumtynėse dėl kamuolio užgriuvo Alas Horfordas. 34-erių metų snaiperio situacija kol kas nėra aiški. Priminsime, kad jis praleido paskutines 12 reguliariojo sezono rungtynių dėl kairės kojos raiščių patempimo.

Bostono komanda laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 58-39.

Pirmose finalo serijos rungtynėse „Celtics“ šventė pergalę 120:108, o antrosiose pralaimėjo 88:107.

Ketvirtosios finalo serijos rungtynės vyks Bostone penktadienį, o tuomet serija vėl kelsis į San Franciską.

Celtics“: Jaylenas Brownas 27, Jaysonas Tatumas 26, Marcusas Smartas 24, Alas Horfordas 11, Grantas Williamsas 10.

Warriors“: Stephenas Curry 31, Klay Thompsonas 25, Andrew Wigginsas 18, Jordanas Poole'as 10.