Tris su puse kėlinio vykusi apylygė kova aikštėje baigėsi tuomet, kai Memfio komandos vidurio puolėjas J. Valančiūnas sėdo ant atsarginių suolo.

Lietuvis prieš tai dar spėjo išprovokuoti JaVle'o McGee nesportinę pražangą, pataikė abi baudas ir persvėrė rezultatą „Grizzlies“ naudai 67:66.

Vos JV sėdo ant suolo, prasidėjo aikštės šeimininkų spurtas 29:2, leidęs prasidėjus paskutiniam kėliniui užsitikrinti pergalę anksčiau laiko.

„Lakers“ ekipoje tuo metu nesustabdomas buvo A. Davisas. Aukštaūgis vien per trečią kėlinį metė 18 baudos metimų, o iš viso jo sąskaitoje 40 taškų ir 20 atkovotų kamuolių.

Vos 23 min. žaidęs J. Valančiūnas pasižymėjo trečiu dvigubu dubliu šį sezoną. Lietuvis pelnė 14 taškų (5/10 metimai, 0/2 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir prasižengė 3 kartus.

Lakers“: Anthony Davisas 40 (20 atk.k.), LeBronas Jamesas 23 (8 rez.p.), Kentavious Caldwell-Pope'as 13, Avery Bradley 12, JaVale'as McGee 10 (9 atk.k.).

Grizzlies“: Ja Morantas 16, Jonas Valančiūnas 14 (11 atk.k.), Graysonas Allenas 13, Brandonas Clarke'as 10.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (42)