Devintą pergalę iš eilės iškovojusi „Celtics“ šiose rungtynėse realizavo net 20 tolimų metimų (iš 46, 43,5 proc.), o vien pirmame kėlinyje tikslą pasiekė 10 tritaškių. Bostono ekipos vidurio puolėjas Alas Horfordas pataikė visus 4 mestus tritaškius, o „Celtics“ po pirmo kėlinio pirmavo 40:25.

Ir nors likusius tris kėlinius laimėjo „Pelicans“, tačiau perimti iniciatyvos svečiai iš Naujojo Orleano nesugebėjo. Ketvirtame kėlinyje likus žaisti 3 min. 54 sek. Brandonas Ingramas tiksliu tolimu metimu sumažino atsilikimą iki 8 taškų (97:105), bet šeimininkai nesutriko, atsakė savo taikliais metimais ir pergalės nepaleido.

Kuklokai šiose rungtynėse pasirodė ir J. Valančiūnas. Po trijų iš eilės laimėtų rungtynių nesėkmę patyrusiai „Pelicans“ ekipai 30-metis vidurio puolėjas per 21 min. pelnė 10 taškų (5/7 dvit., 0/1 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 3 kartus pažeidė taisykles.

Be trečias rungtynes iš eilės dėl traumos praleidusio Ziono Williamsono žaidusioje „Pelicans“ ekipoje išsiskyrė 25 taškus surinkęs Brandonas Ingramas. Jis realizavo 5 iš 11 tritaškių, tuo metu likę komandos draugai pataikė tik 8 tolimus metimus iš 24.

„Celtics“ gretose pasižymėjo 27 taškus surinkęs Jaylenas Brownas, 26 pridėjo 6 iš 8 tritaškių pataikęs Derrickas White'as.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 25 (7 rez. perd.), CJ McCollumas 18, Herbertas Jonesas 17, Larry Nance Jr. 16 (8 atk, kam.), Jonas Valančiūnas ir Jose Alvarado – po 10 taškų.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 27 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), Derrickas White'as 26 (6/8 trit.), Jaysonas Tatumas 19 (10 rez. perd., 7 atk. kam.), Alas Horfordas 18 (4/5 trit.), Grantas Williamsas 12.