Dvikovos lūžis įvyko trečiame kėlinyje, per kurį svečiai buvo solidesni 39:21 ir pergalės iš rankų nepaleido.

Pralaimėjimas sugadino Brandono Ingramo sugrįžimą į aikštę. Vienas iš „Pelicans“ lyderių nerungtyniavo du mėnesius.

J. Valančiūnas per 29 minutes pelnė 15 taškų (6/7 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), atkovojo 12 kamuolių, blokavo metimą, dukart suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Naujojo Orleano komandai padėti dėl traumos vis dar negali Zionas Williamsonas.
Jonas Valančiūnas prieš "Timberwolves". Statistika

Pelicans“: CJ McCollumas 25, Jonas Valančiūnas 15 (12 atk.k.), Brandonas Ingramas 13.

Timberwolves“: Anthony Edwardsas 37, D'Angelo Russellas 19, Rudy Gobertas 17 (12 atk.k.).