Visas tris prieš tai buvusias tarpusavio dvikovas laimėję „Raptors“ krepšininkai rungtynes su gerai pažįstamais varžovais pradėjo su energija. Jos davė ir J. Valančiūnas, dviem įspūdingais dėjimais sudrebinęs aikštės šeimininkų lanką.

Pirmąjį kėlinį 32:23 laimėję Filadelfijos krepšininkai laikė iniciatyvą savo rankose ir įpusėjus dvikovai pirmavo 59:47.

„Raptors“ ekipai nepaprastai trūko taiklių tolimų metimų – pirmoje rungtynių dalyje Dwayne'o Casey auklėtiniai prametė visus 7 tritaškius.

Įjungę aukštesnę pavarą „76ers“ krepšininkai tiesiog stūmė varžovus į neviltį sėkmingais epizodais abejose aikštės pusėse ir netrukus komandas skyrė 21 taškas – 64:85.

Tiesa, „Raptors“ baltos vėliavos nekėlė ir lemiamą kėlinį pradėjo galingu šturmu.

Milžinišką prarają panaikinę svečiai po DeMaro DeRozano dvitaškio priartėjo 101:102, tačiau 5 iš eilės aikštės šeimininkų taškai likus žaisti kiek daugiau nei minutę bloškė Toronto ekipą atgal.

Pergalę užuodę „76ers“ krepšininkai jos jau nepaleido iš rankų ir triumfavo 117:111.

Epizodiškai antrame ir trečiame kėliniuose pasirodęs JV iš viso per rungtynes žaidė vos 13 minučių, pelnė 8 taškus (4/5 dvitaškiai), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo ir tris kartus prasižengė. Ketvirtąjį ketvirtį lietuvis sėdėjo ant atsarginių žaidėjų suolo.

OH MY, @JValanciunas! pic.twitter.com/81F6mdstmL
— Toronto Raptors (@Raptors) January 15, 2018

Nugalėtojams net 34 taškus per 34 minutes pelnė ir 11 kamuolių atkovojo Joelis Embiidas, sužaidęs vienas rezultatyviausių rungtynių šį sezoną.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 24, Delonas Wrightas 20, Kyle'as Lowry 13, Pascaluis Siakamas 11, CJ Milesas ir Serge'as Ibaka po 10, Jonas Valančiūnas 8, Jacobas Poeltlas 7.

„76ers“: Joelis Embiidas 34 (11 atk.k.), T.J. McConnellas 18 (8 rez.p.), JJ Redickas 15, Robertas Covingtonas ir Dario Šaričius po 11

„Raptors“ komanda Filadelfijoje žaidė po mūšių su praėjusio sezono finalininkais. Iš pradžių šiauriečiai net 34 taškais savo aikštėje „nupūtė“ Klivlando „Cavaliers“ ekipą, o šeštadienį įtemptame trileryje 125:127 nusileido lygos čempionams „Golden State Warriors“ krepšininkams.

Kitas rungtynes „Raptors“ žais sausio 17-ą dieną Detroite su vietos „Pistons“ krepšininkais.

Rungtynės Filadelfijoje vyksta neįprastu laiku – 13-ą valandą (vietos laiku). Priežastis paprasta – JAV sausio 15-oji yra nedarbo diena, nes minimos žymaus afroamerikiečių pilietinių teisių judėjimo lyderio ir aktyvisto Martino Lutherio Kingo (MLK Day) gimimo metinės.

NBA stars give thoughtful answers to the question “This year marks the 50th anniversary of the assassination of Dr. Martin Luther King Jr... What did we lose on that day?”#MLKDay #NBAVoices pic.twitter.com/XyqqRQzGSD— NBA (@NBA) January 15, 2018