„Pelicans“ vyrai nė karto nepirmavo šiose rungtynėse. Nuo pat pradžių iniciatyvos ėmęsi svečiai jau pirmajame kėlinyje susikrovė 20 taškų persvarą, o paskutiniame ketvirtyje ją padidino iki 30 taškų.

„Grįšiu namo ir pirmiausiai pažiūrėsiu į veidrodį. Nėra jokio rodymo pirštais ir ieškojimo kaltų. Drąsinu savo žaidėjus padaryti tą patį ir paklausti savęs, ką galiu padaryti geriau, kad komanda laimėtų“, – po pralaimėjimo kalbėjo „Pelicans“ strategas Willie Greenas.

Be trijų pagrindinių žaidėjų Brandono Ingramo, Ziono Williamsono ir Herberto Joneso žaidę aikštės šeimininkai dvigubai dažniau klydo nei varžovai (18:9) ir pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 38:43.

J. Valančiūnas buvo antras rezultatyviausias žaidėjas „Pelicans“ gretose po 21 tašką pelniusio CJ McCollumo. Lietuvis per 25 min. pelnė 18 taškų (8/11 dvitaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 10 kamuolių, padarė 4 klaidas ir triskart prasižengė.

„Heat“ ekipoje net 7 žaidėjai surinko 10 ir daugiau taškų.

Pelicans“: CJ McCollumas 21, Jonas Valančiūnas 18 (10 atk.k.), Naji Marshallas 12, Jose Alvarado 11.

Heat“: Bamas Adebayo 26, Jimmy Butleris 18, Gabe'as Vincentas ir Maxas Strusas po 16, Tyleris Hero 14, Orlando Robinsonas 10.

Pergalių seriją iki penkių iš eilės pratęsė Sakramento „Kings“ komanda. Be susirgusio Domanto Sabonio žaidę Mike'o Browno auklėtiniai Los Andžele 116:111 (28:39, 33:21, 29:22, 26:29) nugalėjo „Lakers“ komandą.

LeBronas Jamesas aikštės šeimininkams pelnė 32 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus, tačiau „Kings“ turėjo jam atsaką.

Sakramento ekipą į pergalę vedė De'Aaronas Foxas, kurio sąskaitoje 31 taškas. Harrisonas Barnesas pridėjo 20.