Lietuvio atstovaujamas Memfio „Grizzlies“ (21-22) klubas svečiuose 110:126 (19:39, 34:31, 29:30, 28:26) vėl neatsilaikė prieš lygos lyderę Jutos „Jazz“ (34-11).

J. Valančiūnas per 21 minutę spėjo pelnyti 13 taškų (5/9 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo metimą.

Memfio ekipa jau pirmajame kėlinyje paleido varžovus į priekį 13:23, o ketvirčiui pasibaigus atsiliko net 19:39. Po pertraukos „Grizzlies“ buvo triuškinami ir 60:90.

„Jazz“ tritaškius metė 42 proc. taiklumu (19 iš 45) bei namuose iškovojo devynioliktąją pergalę iš eilės.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 35 (7 rez. perd.), Jordanas Clarksonas 28, Rudy Gobertas 16 (14 atk. kam.), Joe Inglesas 15 (7 rez. perd.), Royce'as O'Neale'as 10 (9 atk. kam.)

„Grizzlies“: Kyle'as Andersonas 16, Jonas Valančiūnas (11 atk. kam.) ir Dillonas Brooksas po 13, Ja Morantas, De'Anthony Meltonas ir Brandonas Clarke'as po 12.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (19)