„Grizzlies“ pirmavo visą antrą rungtynių dalį, o po trijų kėlinių, atrodė, skirtumas buvo pakankamai didelis – 77:96. Tačiau „Suns“ ginklų nesudėjo ir per paskutines minutes pakilo į šturmą.

Likus žaisti 4 minutes iki dvikovos pabaigos Finikso ekipa priartėjo prie svečių 101:109. Vis dėlto du Dillono Brookso tritaškiai sustabdė aikštės šeimininkus.

„Suns“ pavyko 14 taškų skirtumą sumažinti iki 3 (114:117), bet Ja Moranto taiklūs baudų metimai paskutinėmis sekundėmis nulėmė šių rungtynių baigtį.

Nugalėtojams J. Valančiūnas per 27 min. pelnė 30 taškų (12/16 metimai, iš jų 3/4 tritaškiai, 3/5 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo du metimus, suklydo du kartus.

Lietuvis buvo nesulaikomas pirmoje dvikovos dalyje, kaip pelnė 20 taškų ir įpusėjus mačui padėjo „grizliams“ pirmauti 57:62. Tuo momentu jis buvo pataikęs 8 iš 9 metimų, tarp jų – 3 iš 4 tritaškius.

„Suns“ komandoje išsiskyrė Devinas Bookeris su 40 taškų.

Memfio komanda laimėjo penkias iš savo paskutinių 8 rungtynių. Vieną įspūdingiausių pergalių ji „nukalė“ šeštadienį, kai 140:114 nugalėjo vieną iš šio sezono favoričių Los Andželo „Clippers“ ekipą.

Toliau „Grizzlies“ laukia dvikova namie su Minesotos „Timberwolves“ antradienį.

Suns“: Devinas Bookeris 40, Kelly Oubre Jr. 17 (10 atk.k.), Deandre Aytonas 14 (12 atk.k.), Mikalas Bridgesas 12, Aronas Baynesas 9.

Girzzlies“: Jonas Valančiūnas 30, Dillonas Brooksas 19, Jarenas Jacksonas Jr. 15, Ja Morantas 13, Brandonas Clarke's ir Solomonas Hillas po 10.