Tayloro Jenkinso auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 107:106 (23:26, 30:22, 24:31, 30:27) palaužė R. Goberto vedamų Jutos „Jazz“ (8-4) krepšininkų pasipriešinimą.

J. Valančiūnas per 29 minutes pelnė 10 taškų (4/5 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo varžovo metimą.

Dominavęs R. Gobertas per 36 minutes pelnė 23 taškus, sugriebė 17 atšokusių kamuolių bei blokavo 5 varžovų metimus.

12 metų „Grizzlies“ garbę gynęs M. Conley pirmą kartą sugrįžęs į Memfį surinko 15 taškų, 4 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

Pergalingu šiame mače tapo naujoko Ja Moranto dvitaškis, likus žaisti pusantros minutės. Po jo R. Gobertas dar pataikė vieną baudos metimą iš dviejų, o per likusią minutę rezultatas nepasikeitė.

„Grizzlies“: Ja Morantas 25, Dillonas Brooksas 20, Kyle'as Andersonas 13, Jae Crowderis 11 (10 atk. kam.).

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 29 (9 atk. kam.), Rudy Gobertas 23 (17 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 20.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (27)