Jonas Valančiūnas žaidė 34 minutes, pelnė 19 taškų (7/9 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo net 16 kamuolių, iš jų 6-is puolime, perėmė 2 kamuolius, blokavo varžovo metimą, 4-is kartus suklydo, dukart prasižengė, o jo „+/-“ rodiklis +23.

Svečiai po Brandono Ingramo baudos metimų pirmavo 110:107, tačiau Shai Gilgeous-Alexanderis kone iš 10 metrų tiksliu metimu išlygino rezultatą (110:110) bei atrodė, jog išplėšė pratęsimą.

„Pelicans“ dar turėjo 2,3 sek. paskutiniam išpuoliui, kamuolį gavęs Devonte Grahamas dėjo kelis žingsnius ir šveitė kamuolį iš savo aikštės pusės. Po akimirkos „Thunder“ sirgaliai nuščiuvo: kamuolys nuo lentos atsidūrė krepšyje ir „Pelicans“ stebuklingai išplėšė pergalę 113:110.

Penktadienį naktį „Pelicans“ namuose priims čempionų titulą ginančią Milvokio „Bucks“ ekipą.

Devonte Graham

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexand 33, Kenrich Williams ir Josh Giddey po 17, Mike Muscala 16 taškų.

„Pelicans“: Brandon Ingram 34 (11/21 met. iš žaidimo), Jonas Valančiūnas 19, DeVonte Graham 15 (8 rez. perd.), Josh Hart 11 taškų.