Nugalėtojų gretose sparčiai asmenines pražangas rinkęs Jonas Valančiūnas žaidė vos 18 minučių, pelnė 8 taškus (2/4 dvit., 4/6 baud.), spėjo atkovoti 10 kamuolių ir tris kartus suklydo.

Antro kėlinio viduryje lietuvis per 65 sekundes užsidirbo tris asmenines pražangas, dvi iš jų skirtos puolime, „Pelicans“ aukštaūgis sėdo ilgam ant suolo ir nuo jo kilo tik po ilgosios pertraukos.

Trečio kėlinio pradžioje lietuvis kovoje dėl kamuolio neišvengė pražangos, o su ja nesutikdamas ėmė plūsti arbitrą. Šis J. Valančiūnui skyrė techninę pražangą. Vėl ilgam ant suolo sėdęs lietuvis savo šanso sulaukė lemiamame kėlinyje, kuriame pelnė 7 taškus.

Arčiau pergalės per pagrindinį rungtynių laiką buvo šeimininkai, kurie likus 36 sek. po Ziono Williamsono baudos metimo pirmavo 116:113.

Damionas Leenas pataikė abi baudas, Naji Marshallas „Pelicans“ ekipai pelnė tik tašką, o likus 4 sek. rezultatą lygino Chrisas Paulas (117:117).

Pratęsime situaciją kontroliavo „Pelicans“ ir įsirašė 18-ą pergalę NBA čempionate.

Šeimininkų gretose spindėjo Ziono Williamsono ir CJ McCollumo duetas.

Zionas per 42 min. pelnė 35 taškus (12/18 dvit., 2/3 trit., 5/7 baud.) bei atkovojo 8 kamuolius, CJ rungtyniavo 45 minutes, per kurias pelnė 29 taškus (10/14 dvit., 3/10 trit.) bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Svečių gretose rezultatyviausias – DeAndre Aytonas, vidurio puolėjas pelnė 28 taškus ir atkovojo 12 kamuolių.

Tai antra paeiliui „Pelicans“ ir „Suns“ dvikova. Naktį iš penktadienio į šeštadienį „Pelikanai“ taip pat namuose laimėjo 128:117.

7-ą pergalę paeiliui iškovojusi Naujojo Orleano ekipa pirmauja Vakarų konferencijoje (18/8), „Suns“ (16/11) – ketvirta.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 35, CJ McCollumas 29, Naji Marchallas 16, Larry Nance Jr. 15, Dysonas Danielsas 11 taškų.

„Suns“: DeAndre Aytonas 28, Mikalas Bridgesas 27, Cameronas Payne'as 17, Torrey Craigas 14, Damionas Lee 12 taškų.