Svečių ekipa sulaukė kojos traumą išsigydžiusio Lukos Dončičiaus, kuris prieš tai praleido trejas rungtynes.

Slovėnas buvo arti trigubo dublio: surinko 26 taškus ir po 9 atkovotus kamuolius bei rezultatyvius perdavimus, tiesa, suklydo 6 kartus bei „iš žaidimo“ atakavo tik 43 proc. tikslumu.

Vis dėlto svarbiausia figūra tapo latvis Kristapas Porzingis, pelnęs 30 taškų, įskaitant 6 pratęsime. Papildomą laiką „Mavericks“ laimėjo 9:1.

Svečiai iš Teksaso galėjo išvengti pratęsimo, tačiau „Clippers“ antrą šansą suteikė Paulas George'as.

Šeimininkai turėjo vos sekundę paskutinei savo atakai ketvirtame kėlinyje, bet tiek pakako, kad aikštės kampe kamuolį gavęs puolėjas paleistų rezultatą išlyginusį tritaškį per varžovo rankas.

Tai buvo vienintelis kitus penkis kartus prašovusio P. George'o pataikytas tolimas metimas per 48 min. žaidimo.

„Clippers“ šiame sezone verčiasi be kelio raiščių traumą besigydančio Kawhi Leonardo.

„Clippers“: Reggie Jacksonas 31 (10 atk. kam.), Paulas George'as 26, Marcusas Morrisas ir Ivica Zubacas – po 10;

„Mavericks“: Kristapas Porzingis 30, Luka Dončičius 26, Dorianas Finney-Smithas 17, Timas Hardaway 13.

Kitose rungtynėse be pirmą kartą karjeroje suspenduoto LeBrono Jameso likę Los Andželo „Lakers“ (9/10) svečiuose 100:106 (20:36, 31:27, 30:20, 19:23) pripažino Niujorko „Knicks“ (10/8) pranašumą.

Kompensuoti lyderio netektį mėgino trigubą dublį surinkęs Russellas Westbrookas, kurio sąskaitoje – 31 taškas, 13 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų, bet taip pat 6 klaidos.

Tačiau „Lakers“ pritrūko geresnio rungtynių rytą karščiuoti pradėjusio Anthony Daviso pasirodymo. Nors apšilimo prieš dvikovą net neatlikęs aukštaūgis pelnė 20 taškų, „iš žaidimo“ pataikė tik 7 iš 17 metimų.

Dar prasčiau atakavo veteranas Carmelo Anthony (3/14), sukrapštęs 12 taškų.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 42 min. žaidęs prancūzas Evanas Fournier – 26 taškai.

„Knicks“: Evanas Fournier 26 (6/9 trit.), Juliusas Randle'as 20 (16 atk. kam.), Immanuelis Quickley 14, R.J. Barrettas, Obi Toppinas ir Alecas Burksas – po 12;

„Lakers“: Russellas Westbrookas 31, Anthony Davisas 20, Avery Bradley 15, Carmelo Anthony ir Malikas Monkas – po 12.

Kiti rezultatai

Detroito „Pistons“ – Majamio „Heat“ 92:100 (25:20, 28:26, 23:21, 16:33)

Portlando „Trail Blazers“ – Denverio „Nuggets“ 119:100 (33:27, 33:25, 24:27, 29:21)

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)