Dukterinė „Pistons“ komanda Klivlande net 140:117 (37:26, 38:35, 29:27, 36:29) pervažiavo vietos „Charge“ (0/1) ekipą ir iškovojo pirmą pergalę.

Rungtynės prasidėjo atkakliai ir kurį laiką priekyje buvo šeimininkai (26:25), tačiau nuo atsarginių žaidėjų suolo pakilus D. Sirvydžiui mičiganiečiai spurtavo 12:0 ir nebesižvalgė atgal.

Taikliai tritaškius laidęs 21-erių metų Deividas trečio kėlinio pabaigoje tolimu šūviu pelnė ir 100-ąjį komandos tašką.

Iš viso D. Sirvydis per 21 minutę sumetė 15 taškų (1/3 dvitaškis, 4/7 tritaškiai, 1/1 bauda), sugriebė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 4 kartus suklydo.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo šį sezoną ir NBA lygoje jau spėjęs pažaisti Sabenas Lee, kuris suvertė net 42 taškus (12/18 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 7/7 baudos), sugriebė 8, o perėmė 4 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

24 taškus pridėjo Luka Garza, o buvęs žalgirietis Derrickas Waltonas pasižymėjo 15 taškų, 12 atkovotų kamuolių ir 7 rezultatyviais perdavimais.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)