Aikštės šeimininkai svečius iš Majamio „užmėtė“ tritaškiais – pataikė 22 iš 53 (41,5 proc.), įskaitant 15 iš 29 pirmoje dvikovos pusėje.

Visas rungtynes pirmavę ir didžiausią 36 taškų persvarą turėję „Bucks“ krepšininkai pagerino ir rekordą – dar niekuomet per atkrintamąsias Milvokio klubas nebuvo pataikęs 22 tritaškių.

Tiesa, tai nėra „Bucks“ įmestų tritaškių per rungtynes rekordas. Pastarąjį komanda pasiekė šio sezono gruodžio 29 dieną, kai Majamyje pataikė 29 tritaškius ir laimėjo 144:97.

„Bucks“ ketina atsigriebti už praėjusius metus, kai antrame atkrintamųjų varžybų rate nusileido „Heat“ serijos rezultatu 1-4. Trečiosios rungtynės vyks ketvirtadienį Majamyje.

Pirmoje tarpusavio dvikovoje vyko atkaklesnė kova ir Milvokio komanda šventė pergalę po pratęsimo 109:107.

Lemiamu pirmadienio mače tapo pirmasis kėlinys, per kurį aikštės šeimininkai pelnė net 46 taškus (10 iš 15 tritaškių). „Tai yra puiki pirmo kėlinio komanda. Šiose rungtynėse viskas iš rankų išslydo labai greitai“, – po pralaimėjimo kalbėjo „Heat“ strategas Erikas Spoelstra.

Įpusėjus rungtynėms „Bucks“ pirmavo 78:51 – tai didžiausia bendra taškų suma po dviejų kėlinių NBA atkrintamųjų varžybų istorijoje.

„Heat“ neviltis buvo didelė – Goranas Dragičius buvo nubaustas technine pražanga, atitinkamai įvertintas buvo ir Trevoras Ariza, kuris po G. Antetokounmpo metimo iš po krepšio nusitempė jį ant žemės, o paskui stodamasis skausmingai atsirėmė į graiką abiem rankomis.

Bucks“: Giannis Antetokounmpo 31 (13 atk.k.), Brynas Forbesas 22 (6/9 tritaškiai), Khrisas Middletons 17, Patas Connaughtonas 15, Bobby Portisas ur Jrue Holiday (15 rez.p.) po 11.

Heat“: Dewayne'as Dedmonas 19, Goranas Dragičius 18, Bamas Adebayo 16, Jimmy Butleri ir Duncanas Robinsonas po 10.

Kitose pirmadienio rungtynėse Denverio „Nuggets“ savo aikštėje 128:109 (31:25, 42:36, 28:26, 27:22) nugalėjo Portlando „Trail Blazers“ ir išlygino serijos rezultatą 1-1.

„Nuggets“ pirmavo beveik nuo pat rungtynių pradžių, o didžiausias skirtumas tarp komandų buvo 23 taškai.

Nikola Jokičius nugalėtojam pelnė 38 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimu. Jam atsakyti mėgino varžovų žvaigždė Damiana Lillardas, per pirmąją rungtynių dalį pelnęs 32 iš 42 savo taškų.

Trečiąsias serijos rungtynes komandos žais ketvirtadienį Portlande.

Nuggets“: Nikola Jokičius 38, Michaelas Porteris Jr. 18, Paulas Milsapas 15, Aaronas Gordonas 13, Monte Morrisas ir Facundo Campazzo po 12.

Blazers“: Damianas Lillardas 42 (9/16 tritaškiai, 10 rez.p.), CJ McCollumas 21, Normanas Powellas 15.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)