J. Valančiūnas dėl smegenų smegenų sukrėtimo protokolo negalėjo žengti pirmadienį į aikštę ir praleido istorine galėjusią tapti dvikovą su vietos žvaigžde serbu Nikola Jokičiumi.

Vis dėlto, net ir be lietuvio jauniausia NBA komanda pristatomi „Grizzlies“ sugebėjo pirmauti didžiąją rungtynių dalį.

Jei pirmoje dvikovos pusėje vyko apylygis žaidimas, po didžiosios pertraukos „Grizzlies“ jau diktavo savo sąlygas aikštėje ir skirtumą padidino iki 13 taškų.

Atrodė, kad pabaiga jau nulemta, kai likus žaisti 4 min. svečiai pirmavo 114:102, tačiau N. Jokičiaus traukiamas „Nuggets“ vežimas įsibėgėjo ir po spurto 2:14 aikštės šeimininkai išplėšė pratęsimą.

Per pratęsimą 9 taškus iš eilės pelnęs Ja Morantas vėl išvedė „grizlius“ į priekį 125:120, o N. Jokičius ir tritaškį smeigęs Willas Bartonas rezultatą išlygino 125:125. Per likusias 12 sek. svečiai ataką suorganizavo, tačiau J. Moranto metimui nepasiekus tikslo, komandos buvo priverstos žaisti antrą pratęsimą.

Galbūt jėgų, galbūt sėkmės pritrūkę svečiai galiausiai nerado tinkamo atsako įsibėgėjusiam N. Jokičiui ir kompanijai ir likus žaisti 10 sek. atsiliko 134:139. De'Anthony Meltono tritaškis tik šiek tiek sušvelnino pralaimėjimo kartėlį.

Aikštės šeimininkų komandoje tikrą šou surengė N. Jokičius. Jis per 45 min. pelnė 47 taškus (18/25 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 15 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 7 kartus.

Serbui pritrūko 3 taškų iki asmeninio karjeros rekordo – 50 taškų, kuriuos pelnė šių metų vasario 6 dieną rungtynėse su Sakramento „Kings“.

„Grizzlies“ komandoje vienas geriausių šio sezono rungtynių žaidė J. Morantas. Įžaidėjas per 45 min. pelnė 36 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

7 rungtynių išvykoj turą „Grizzlies“ pradėjo dviem pergalėmis iš eilės – 126:115 įveikė Čikagos „Bulls“ ir 128:115 nugalėjo Milvokio „Bucks“. Kitas rungtynes Memfio ekipa žais trečiadienį Los Andžele su vietos „Clippers“.

Nuggets“: Nikola Jokičius 47 (15 atk.k., 8 rez.p.), Willas bartonas 28, Michaelas Porteris 21, Paulas Milsapas ir JaMychalas Greenas 12.

Grizzlies“: Ja Morantas 36 (8 atk.k., 12 rez.p.), De'Anthony Meltonas 25, Graysonas Allenas 24, Xavieras Tillmanas 18 (14 atk.k.), Kyle'as Anderonas 11, Johnas Koncharas 10.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (45)