„Kings“ aukštaūgis ne tik buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose – 24 taškai (9/15 dvit., 6/8 baud.), bet ir atkovojo 13 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, bei blokavo varžovo metimą. Lietuvis rungtynėse taip pat tris kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

D. Sabonis šiame sezone pasiekė jau 9-ą trigubą dublį.

Prieš lemiamą kėlinį „Kings“ pirmavo 91:84. Per pusantros minutės svečiai beveik pavijo šeimininkus (92:91), „Karalių“ strategas Mike'as Brownas paprašė minutės pertraukėlės.

De'Aarono Foxo taškai įpusėjus kėliniui leido „Kings“ pirmauti 103:96.

„Knicks“ lipo ant kulnų, tačiau „Kings“ rasdavo sprendimų puolime ir išlaikė trapią persvarą iki paskutinės minutės (115:111).

D. Foxo dvitaškis ir Trey Lyleso baudų metimai artino šeimininkus prie pergalės (119:113), intrigą palaikė RJ Barretto taškai, po kurių likus 6 sek. komandas skyrė vienas tikslus tolimas metimas (120:117).

„Knicks“ siuntė prie baudų metimo linijos D. Sabonį, kuris įtvirtino „Karalių“ pergalę 122:117.

„Kings“: Domantas Sabonis 24, DeAronas Foxas 23, Malikas Monkas 19, Keeganas Murray 11, Harrisonas Barnesas 10 taškų.

„Knicks“: RJ Barrettas 25, Julius Randle 23, Jalenas Brunsonas ir Quentinas Grimesas po 19 taškų.

Domantas Sabonis mače su "Knicks"

Artimiausias rungtynes „Kings“ žais kovo 12 dieną svečiuose prieš Finikso „Suns“.

Vakarų konferencijoje „Kings“ pakilo į antrą vietą (39/26), „Knicks“ (39/29) Rytuose užima 5-ą poziciją.